Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szülinapi éttermi vacsit...

Szülinapi éttermi vacsit kihagyni?

Figyelt kérdés

Finoman,sértődés nélkül lehet? Após mikor 50 volt és volt éttermi vacsi, közbejött valami nem tudtam menni,de hívtak. Most lesz csak ismét éttermi szülinapja a 60. Nem tudok menni. Tényleg rosszul jött ki,hívtak engem is. Magyarázkodjak?


N



2023. febr. 2. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem tudsz menni?
2023. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
85%
10 évente egy vacsit kibírni nem nagy dolog. Miért nem tudsz/akarsz menni?
2023. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
40%

Nem azt írta, hogy nem AKAR, hanem hogy nem TUD!

A kettö nem ugyanazt jelenti és feltehetöen van oka.

2023. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
84%
Furcsa egy család. Tudod, hogy 60 éves. Ha még túl gyakran nem is találkoztok, a férjed azért csak tudta már, hogy lesz valami most is. Bár vele sem beszélgethetsz túl sokat. Meg úgy szerintem senkivel, ha itt kérdezel a magánéletedről idegenektől. Az ilyesmit a jól működő családok megbeszélik, hogy kinek mikor jó. Mi egy haveri szülinapot is van, hogy 2 hónapig szervezünk.
2023. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
98%
Mi az oka? Na nem nekünk kell ide leírnod, hanem ha tényleg olyan oka van amit valóban nem tudsz sehogy sem elkerülni, akkor ezt mondd el neki, hogy ez van, és akkor csak megérti, hogy tényleg nem rajtad múlott.
2023. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
28%
Én évek óta nem megyek családi karácsonyra szóval nem para, mondjuk nálad azért nagy plusz, hogy elhívnak
2023. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
92%

Akkor magyarázkodj,ha csak valami hobbi miatt nem mennél,vagy mert direktbe telibesz..od. de ha műtéted lesz,vagy ezen múlik a munkahelyeden az előléptetésed,akkor nem magyarázkodni kell,csupán közölni.

Ha meg semmi hangulatod az egészhez,azt is lehet mondani. Max nem hívnak többet.

2023. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
89%
Beszéld meg velük és kedveskedj valamivel apósodnak és érezted vele, hogy nem direkt csinálod ezt. Nem tudom milyen a kapcsolatotok, de lehet rosszul jön ki az, ha jobban kijöttök, te meg valami oknál fogva mégsem vagy ott egy eseményen sem, de ha rosszabb a kapcsolatotok akkor nem nagy gáz kihagyni, akkor csak küldj egy ajandékot és kész.
2023. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
87%
Azért illene elmondani miért nem mész, ha tényleg okkal nem mész, és nem csak kifogást gyártasz.
2023. febr. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
97%
Ha addig nem találkoztok felhívod, sok boldog szülinapot kívánsz, elmondod, hogy nagyon sajnálod, de ezért meg azért nem tudsz ott lenni. De jobb lenne személyesen. Nyomós ok legyen, biztos megérti, ha olyan. A többieknek nem kell magyarázkodni.
2023. febr. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!