Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy ezt a baratom...

Normális, hogy ezt a baratom anyja elvarja tőlem?

Figyelt kérdés

Szóval röviden a lényeg hogy 1 éve élek a barátom családjával, viszont én már nagyon szeretnék külön menni ahol békésen élek barátommal és azt csinálok amit akarok nem mások elvarasai szerint élek.

Szóval én dolgozok egy cégnél ami jól fizet viszont csak délutános műszakban tudok dolgozni. Baratom is dolgozik. A szülei nem dolgoznak otthon ülnek, de anyagi gondjaik nem igazán vannak hisz mindig árusítanak valamit és kapnak még valami pénzt de nem tudom mit.

De az normális hogy barátom anyja elvarja tőlem hogy én reggel 8-9 kor keljek fel és főzzek meg meg mossak ki meg takarítsak, úgy hogy én utána 10 órát dolgozok mindennap délután 4 órától hajnali egyig aztán még durván majdnem egy óra mire haza érek? És ő egésznap fekszik, miközben a másik fáradtan megy dolgozni? Félre értés ne essék! Én tudom hogy náluk vagyok alkalmazkodni kell stb.. És mielőtt jönne a komment nyilván nem várom el hogy ő főzzön mosson stb rám.. De nyilván nekem a fiáról kéne gondoskodni nem az egész családról, hozzá teszem hogy eddig soha nem volt főzve csak délután 5 óra körül mivel hidegen nem jó az étel, akkor most már jó ha 9kor oda van téve és estig úgy áll mire hazáér a fia? De csak azóta mióta dolgozok. Ez csak nekem fura? Természetesen ő alszik délig, így még a dolgomat sem tudom csinálni.. Akkor hogy a fenébe is tudnék takarítani meg ilyesmi? És neki áll feljebb.. Kérlek segítsetek mert még valameddig ki kell írnom itt. Köszönöm szépen a választ!


2023. márc. 6. 23:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
88%
Mit vársz? Neked nem párod van, hanem gyereked. Ha ő nem képes kiállni melletted ki fog ? Amúgy ha már a párodra főzöl, nem értem miert akkora baj ha nagyobb adagot kell készíteni? Érdekes hogy pont azt nem szolgálod ki szívesen aki lakhatást ad, de aki csak heverészik és elnézi hogy szétgürized magadat, otthon is és a munkahelyeden is, na őt nem probléma kiszolgálni 😃 amúgy mond meg anyósnak hogy nem érsz rá, csak akkor pistikének se főzzél 😃
2023. márc. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
94%
Ne legyél már szerencsétlen, állj ki magadért. Ha meg nincs hová menned akkor meg így tovább. Sajnos ez ilyen. Habár a barátod elég balfék, nyomorult lehet ha nem analizálja a helyzeted és nem áll ki érted
2023. márc. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj, hogy attól még, hogy mi tudjuk mit kell csinálni és mit csinálnánk, te nem fogod tudni alkalmazni a határmeghúzást. Mert ahhoz kell egy belső izomzat, hogy az utána keletkező frusztrációt kezeld. Ez nincs benne a személyiségedben. Nem értél még meg. Egyedül nem is tudsz. Így később gyereket se vállalj. Csak ha megszerezted az alapvető eszközöket az élethez.
2023. márc. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
97%
Fiáról sem kell gondoskodnod.
2023. márc. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
93%
menekulj...
2023. márc. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
99%
Barátod kétbalkéz, hogy nem tud főzni? Dehogy főznék. Én pl. folyamatos munkarendben dolgozom, akkor főzök, amikor van rá elég idő. Általában 6 órát ha tudok aludni, biztos nem maradnék még fent főzés miatt. Anyósod csak piszkál, hogy húzz el.
2023. márc. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
85%

Na, megint egy kérdés, ahol a kérdező az anyósa szidja ahelyett, hogy elgondolkodna rajta, vajon a párja normális-e, hogy ez hagyja és hogy ez neki megfelel.


Nem anyóssal van itt sem a fő gond (ő sem százas persze), hanem a pasikával, aki nem képes önállósodni.

2023. márc. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
92%

Normális, hogy a barátod hagyja, hogy így bánjanak veled a szülei?

Talán ezen kéne elgondolkodni.

2023. márc. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
95%

Már volt ez a kérdés - nem keresem meg -, és ott kaptál vagy 30 választ, hogy el kell költözni, nem mellesleg a barátodnak jó ez a helyzet, ezért nem lép.


Azóta sem történt változás, és igen, míg ott élsz, ki kell venned a részedet a házimunkából, mivel gondolom nem a szobában gubbasztasz álló nap.

2023. márc. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
86%

Az más kérdés, hogy én nem lennék ilyen herével...


#19

2023. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!