Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy ezt a baratom...

Normális, hogy ezt a baratom anyja elvarja tőlem?

Figyelt kérdés

Szóval röviden a lényeg hogy 1 éve élek a barátom családjával, viszont én már nagyon szeretnék külön menni ahol békésen élek barátommal és azt csinálok amit akarok nem mások elvarasai szerint élek.

Szóval én dolgozok egy cégnél ami jól fizet viszont csak délutános műszakban tudok dolgozni. Baratom is dolgozik. A szülei nem dolgoznak otthon ülnek, de anyagi gondjaik nem igazán vannak hisz mindig árusítanak valamit és kapnak még valami pénzt de nem tudom mit.

De az normális hogy barátom anyja elvarja tőlem hogy én reggel 8-9 kor keljek fel és főzzek meg meg mossak ki meg takarítsak, úgy hogy én utána 10 órát dolgozok mindennap délután 4 órától hajnali egyig aztán még durván majdnem egy óra mire haza érek? És ő egésznap fekszik, miközben a másik fáradtan megy dolgozni? Félre értés ne essék! Én tudom hogy náluk vagyok alkalmazkodni kell stb.. És mielőtt jönne a komment nyilván nem várom el hogy ő főzzön mosson stb rám.. De nyilván nekem a fiáról kéne gondoskodni nem az egész családról, hozzá teszem hogy eddig soha nem volt főzve csak délután 5 óra körül mivel hidegen nem jó az étel, akkor most már jó ha 9kor oda van téve és estig úgy áll mire hazáér a fia? De csak azóta mióta dolgozok. Ez csak nekem fura? Természetesen ő alszik délig, így még a dolgomat sem tudom csinálni.. Akkor hogy a fenébe is tudnék takarítani meg ilyesmi? És neki áll feljebb.. Kérlek segítsetek mert még valameddig ki kell írnom itt. Köszönöm szépen a választ!


2023. márc. 6. 23:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Ha beszól mond meg hogy nem tart el téged Pistike hogy kitartottatt jatsz. A következő lépés pedig hogy megmondod Pistikének hogy vagy elköltöztök együtt, vagy te külön.
2023. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Ja és nem, nem vagy köteles “gondoskodni” egy felnőtt férfiról, majd ha eltart egy jó színvonal akkor lehetsz bejáró nő, de nevetseges hogy még mindig vannak ilyen szolga lelkű nők, akik felnőtt embereket nevelnek és ellátnak, úgy hogy dolgozzanak mellette stb 😃 mondjuk nekem mindegy, saját életed..
2023. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
96%

Mindenkinek más a normális. Én ezt nem tartom annak mivel gondolom tudja milyen műszakban dolgozol, ő pedig egész nap nem csinál semmit.

Min. 7 óra alvás amúgy is kell, 10 órás műszak után többet is el tudna viselni a szervezet főleg, hogy éjszakára jársz.

+Ez hogy nem jó ha kihűl a kaja de neked kéne megfőzni délelőtt aztán ott állna…. Van elég baja ennek a nőnek, azt sem tudja mit akar.

Lehetne megértőbb veled szemben.

Ahogy írták előttem, igen. Vagy megmondod hogy költözünk nemsokára vagy pedig maradhat az anyjával aztán szeressék egymást.

2023. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Én azért törődöm vele mert a barátom. És nekem nem esik nehezemre főzni mosni takarítani rá.. De nyilván a barátomnak. Hisz nem az anyáékkkal élek együtt és az anyjaekat nen az én dolgom elintèzni.. Én csak az anyját nem értem.. Itt nem a barátomon van a hangsúly. Hanem azon hogy normális e hogy két felnőtt ember aki nem dolgozik mellesleg fiatalok egészségesek elvarjak tőlem hogy mindent én csináljak és ha nincs megcsinalva vagy ha véletlenül nem állok oda segíteni mikor kéne akkor megy a csapkodas. Meg a flegmazas. Aztán az anyja nem szól hozzám napokig kerül, majd úgy adja elő hogy nekem van bajom vele. Pedig teljesen egyértelmű hogy mindenkivel kedves aranyos de amikor hozzám kell szólnia bunkó. Akkor én azért is legyek kedves, és én nyaljak neki hogy mi baja velem?
2023. márc. 6. 23:29
 5/34 anonim ***** válasza:
60%

"10 órát dolgozok mindennap délután 4 órától hajnali egyig"


Gondolom, nem matekot tanítasz, mert ez csak kilenc.

2023. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Bocsánat, van hogy szinte majdnem mindennap túlórazni kell és ezt előre nem jelentik be
2023. márc. 6. 23:37
 7/34 anonim ***** válasza:
88%
Azt várja el a barátod anyukája, hogy kettőtökre főzzél, vagy az egész családra, beleértve a szüleit is, minden nap, amikor te jó esetben éjjel 2-re érsz haza?
2023. márc. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
81%

Kerdezo. Mi ez a pokoli munkahely hol ..mi ??? Mit dolgozol? Ha nem szeretned az anonymitas miatt leirni,csak nagyvonalakban legyszi. Mert megijedtem hogy ilyen is van.


Pl amikor el kellett fogadnom (irodai melo utan alakult ugy-nem nem kib#tak mielott vki belem all)- hogy ruhaboltban kellett meloznom: ott meg a munka torvenykonyet nem tartottak be..tehat akik ott maradtak azok is jol rab##tak.


De te hogy mit dolgozol ami ilyen..ez mi?? Horror.


Amugy "De nyilván nekem a fiáról kéne gondoskodni nem az egész családról" - nem nem kell rola gondoskodni,felnott ferfi. Nem kell kiszolgalni.

2023. márc. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%
A hátulütője a generációk közötti együtt élésnek. A barátod mi tartja vissza, hogy elöltöltözzetek? Mert ezt az oldja meg, ő is fogja szajkózni az igazát és gyökérkedni és te is csak idegeskedni fogsz, mert szajkózod szintén az igazad azért hogy egy mókuskerékben őrlődj tovább. Szinte fura, ha nem hallani olyant, hogy az ilyen együtt elesnel az egyik fél nem kezdi el ezt csinálni, amíg a másik le nem lép végül
2023. márc. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
89%
Eléggé rád telepszik iylen tekintetben, nem hiszem el hogy nem tudja felfogni mia helyzet, de ugye mivel együtt éltek megoldani sem egyszerű.
2023. márc. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!