Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy ezt a baratom...

Normális, hogy ezt a baratom anyja elvarja tőlem?

Figyelt kérdés

Szóval röviden a lényeg hogy 1 éve élek a barátom családjával, viszont én már nagyon szeretnék külön menni ahol békésen élek barátommal és azt csinálok amit akarok nem mások elvarasai szerint élek.

Szóval én dolgozok egy cégnél ami jól fizet viszont csak délutános műszakban tudok dolgozni. Baratom is dolgozik. A szülei nem dolgoznak otthon ülnek, de anyagi gondjaik nem igazán vannak hisz mindig árusítanak valamit és kapnak még valami pénzt de nem tudom mit.

De az normális hogy barátom anyja elvarja tőlem hogy én reggel 8-9 kor keljek fel és főzzek meg meg mossak ki meg takarítsak, úgy hogy én utána 10 órát dolgozok mindennap délután 4 órától hajnali egyig aztán még durván majdnem egy óra mire haza érek? És ő egésznap fekszik, miközben a másik fáradtan megy dolgozni? Félre értés ne essék! Én tudom hogy náluk vagyok alkalmazkodni kell stb.. És mielőtt jönne a komment nyilván nem várom el hogy ő főzzön mosson stb rám.. De nyilván nekem a fiáról kéne gondoskodni nem az egész családról, hozzá teszem hogy eddig soha nem volt főzve csak délután 5 óra körül mivel hidegen nem jó az étel, akkor most már jó ha 9kor oda van téve és estig úgy áll mire hazáér a fia? De csak azóta mióta dolgozok. Ez csak nekem fura? Természetesen ő alszik délig, így még a dolgomat sem tudom csinálni.. Akkor hogy a fenébe is tudnék takarítani meg ilyesmi? És neki áll feljebb.. Kérlek segítsetek mert még valameddig ki kell írnom itt. Köszönöm szépen a választ!


2023. márc. 6. 23:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
93%
Ertem en kerdezo, h szereted a parod es szeretsz rola gondoskodni, de az nem esik rosszul, hogy forditva nincs igy? :/
2023. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, ne legyél már csicska. A barátodra sem kell “mosni, főzni , takarítani”, akkor sem, ha szívesen csinálod! Tanulja meg magától. Az ilyenekből lesznek az életképtelen semmire nem jó, óriás bébi “férfiak”. Anyámasszony katonája az összes ilyen.
2023. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

"én már nagyon szeretnék külön menni"


Ha jól is keresel, akkor mi az akadálya ennek?

Mert erről egy sort sem írtál.

A megoldás nem az, hogy itt sírsz nekünk, hanem, hogy a barátoddal megbeszéled, hogy jobb lenne kettesben laknotok.

2023. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit nyers lesz: a barátod egy igazi nyomorult, szerencsetlen, anyamasszonykatonaja, egy tejbepapi.


Menekülj, és mentsd a boldogságod és egészségedet!

2023. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
93%
Te a legkevésbé se szeretnél már nagyon különköltözni, mert ha szerettél volna, már rég nem lennél ott. Eleve oda se költöztél volna! Mért laksz idegenek nyakán, ha van megfelelő jövedelmed?
2023. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg a pasidnak h szedje össze magat és költözzetek. Már rég rágnám a fülét. Minek viselnék el egy ilyen szar életet. Annyira egy pasi sem fontos
2023. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Mért laksz ott?

Neked is vannak szüleid és jól is keresel.

2023. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
30%

4: Ez egyszerű etológia, semmilyen pszichológiai vagy spirituális magyarázatot nem kell pluszban keresni.

Az ő territóriumába bementél.

Egy idegen nőstény.

Még jó, hogy zavarsz.

Még azt is kell tudni, hogy az embernél biológiailag nincsen letiltva, hogy a gyerek a szülővel szexeljen, csak kulturálisan.

Szóval egy másik nőstény territóriumán szexelsz a fiával, aki eredetileg az övé, ez azért komoly bűn.

Ilyet sose szabad csinálni.

Nem véletlen, hogy nem az apával van konfliktusod, hanem az anyával.

2023. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
20%

Nyulak is szurnak egymassal jobbra-balra, az ember is ilyen beallitottsagu!

Besaraltal az o terrariumaba

2023. márc. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
15%
Ő csak a kölykét félti a nősténytől aki akár le is haraphatja a fejét(imádkozósáska ösztön)
2023. márc. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!