Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egy kert választ el minket...

Egy kert választ el minket anyósoméktól. Be tud jönni az udvaron,mert a kapu még nincs megcsinálva. Bent vagyok a szobában,és egyszer csak megjelenik,ha zenét hallgatok vagy bármi, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nyitva szeretem hagyni már ilyenkor az ajtót,van rajta szúnyoghálós ajtó is. Az udvaron át simán be tud jönni hozzánk,de rühellem,hogy egyszer csak megjelenik. Tegnap is hajtogattam a ruhákat,és egyszer csak nagyon hangos kopogás az ajtómon, kissé meg is lepődtem.Hogy tudom leszoktatni,hogy ne mászkáljon fel ide hozzánk? Ha ülök a wc-n is rám fog törni? Ne hogy már, ezért ne hagyhassam nyitva az ajtót,mert akkor jön be amikor akar.
2023. márc. 21. 11:32
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%

Régi mondás, hogy az problémás lakhatási szituáció, ahová az anyós papucsban át tud sétálni.

Szerintem beszélni kellene vele erről, szépen, udvariasan. Vagy elköltözni.

2023. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Ha lenne lehetőség elköltözni,már megtettük volna.Jelenleg ez nem opció.
2023. márc. 21. 11:37
 3/40 anonim ***** válasza:
81%

Kifogás, kifogás, kifogás.


Oda sem kellett volna költözni, nem igaz, hogy sosem tanultok ezekből a dolgokból. Más párok is megoldják, hogy ne a szülők mellett lakjanak, nekik hogy megy?


Ja, várj, tudom a választ: a férjem nem akar elköltözni. Mindig ez a válasz minden ilyen kérdés alatt.

2023. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
10%
Mekkora nagy probléma, vagy kutat is, vagy rendezkedik helyetted?
2023. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
A párom engem úgy hozott ide,nekem nem volt választásom.Ezt a házat már vagy 10 éve vette meg,és 2 éve kezdte el rendbe tenni.Ennyi.Ha elhiszed, elhiszed ha nem akkor nem.
2023. márc. 21. 11:43
 6/40 anonim ***** válasza:
93%
Ha Te nem vagy képes udvariasan de határozottan közölni vele, hogy hívatlanul nem sétálhat be, akkor Te milyen megoldást fogadnál el tőlünk?
2023. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Igen,beleszól abba,hogy szerinte minek,hogyan kellene kinéznie.Udvar, kert, ház, stb. Még a függöny vitrázst is ő rendelte meg a netről,hogy azt tegyem ki.Megvolt belőle a hepaj.Folytassam?
2023. márc. 21. 11:44
 8/40 anonim ***** válasza:
93%

"párom engem úgy hozott ide,nekem nem volt választásom"


Ja, nem tudtam, hogy a középkorban élünk, ahol kötelező X emberhez hozzámenni és odaköltözni hozzá :D


Volt választásod, nem odaköltözni. De megtetted, mert kényelmes volt, hogy neked nem kell megdolgoznod a lakhatásért, hanem megoldja más helyetted.


El lehet adni a házat, beleadni a saját részed és közösen venni valamit.

2023. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%

A párom engem úgy hozott ide,nekem nem volt választásom - megkötözött, és elrabolt, vagy mi???


Nevetséges vagy. Költözz el, ha nem tetszik - én már rég leléptem volna, de te szenvedj csak, ha jól esik :D

2023. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%
B+,hát szellőztess az ablakon,az ajtót meg zárd be
2023. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!