Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szóltok hogy az az anyósom...

Taisho kérdése:

Mit szóltok hogy az az anyósom tudtunk nélkül elment ortodox paphoz ment hogy imadkozon legyen gyermekünk megjegyzem Erdélyben lakik es ortodox es minden nap hivja fiat es ez engem fáraszt ?

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 16:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%
Oda megy, ajova akar. Azért imádkozik, amért akar. Nem kell az engedélyetek hozzá.
2023. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Mindenkinek joga van imádkozni azért amiért akar
2023. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%
Én hívő vagyok. Mélyen sértene ha valaki leszólna hogy imádkozom egy szeretett emberért, vagy ami a szivemet nyomja.. Minden embernek joga van ahhoz fohászkodni amiben hisz. Jó lenne ha ezt eszedbe vésnéd.
2023. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%
Itt szerintem nem azzal van a baj, hogy hívő-e vagy sem, hanem a hívogatással. Az nagyon nem mindegy hogy valaki mániákus hívő, vagy a normál verzió.
2023. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem értem, hogy merülhet fel benned, hogy anyósod beszámolással tartozik neked arról, hogy elmegy egy paphoz (vagy bárhová).

Ráadásul sikerült olyan kuszán megfogalmaznod a kérdést, hogy lényegében az derül ki belőle, hogy téged nem anyós napi telefonhívásai fárasztanak, hanem hogy Erdélyben él és ortodox...

2023. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén szólva én azért imádkoznék, ha anyós lennék, hogy ne legyen gyereketek! Te úgy írsz, mint egy félcédulás, talán jutna a még nemlétező fiamnak egy normális is.
2023. márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
75%
Anyám is volt ortodox papnál, azt mondta neki, hogy megszállt az ördög. A megszabadítás nem lett volna ingyen...
2023. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
64%

jaj hát kit érdekel hova megy a vén szatyor..


Azt meg a férjeddel beszéld már meg, hogy minek hagyja az anyjának hogy belekotnyeleskedjen az életetekbe.. Én nem tudok ehhez mit szólni max, hogy puhap.. a férjed, mert már régen helyre kellett volna tennie anyukát..

2023. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem igazán értem TÉGED miért fáraszt ha a FÉRJEDET hívja... Majd ha a férjedet fárasztja, tesz ellene. Az imádkozás meg tipikusan az a dolog, hogy a meny beleköt az anyósba akkor is ha az levegőt vesz. Jó, a mama erősen babonás ha azt hiszi az ima befolyásolja a terhesség létrejöttét, de téged ez mit zavar? (kérdem úgy hogy ateista vagyok)
2023. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
94%
Anyósod unoka után való imádságával igazából egy baj van csak. Mégpedig az, hogy tőled akarja. Mi bajod van, te jó ég. 🤣
2023. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!