Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szóltok hogy az az anyósom...

Taisho kérdése:

Mit szóltok hogy az az anyósom tudtunk nélkül elment ortodox paphoz ment hogy imadkozon legyen gyermekünk megjegyzem Erdélyben lakik es ortodox es minden nap hivja fiat es ez engem fáraszt ?

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 16:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
23%
Engem meg a szüleim tudta nélkül elvitt a paphoz és megkereszteltetett (szüleim akkor ateistának vallották magukat). Tárgyilagosan, így utólag nézve, biztos, ami biztos. Ennek kára eddig nem volt.
2023. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudtátok meg végül?
2023. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Az azért kemény 21-es. egy dolog imádkozni, más dolog leszarni mit akarnak a szülők.
2023. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
35%

23: Ott a pap is ludas volt.

Meg szerintem itt is.

Másnak a nevében imádkozni kérés nélkül...

2023. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
97%
Az ima csak ima, nincs nagyobb jelentőslége mintha a szomszédasszonynak mesélné hogy szeretne unokát. De megkeresztelni az ateista szülők gyerekét, azoknak tudta nélkül, a szülők durva hátbatámadása, felülbírálása. Ez nem a vallásról szól, ez hatalmi játszma.
2023. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
36%

25: Nem ő imádkozik! A papot bízta meg, hogy imádkozzon azért, hogy a menyének szülessen gyereke.

Te elvállalnád?

Nem etikus!!

2023. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
90%
Ateistaként ennek nem érzem a súlyát. Annak viszont igen hogy én mint szülő eldöntöm hogy NEM lesz megkeresztelve a gyerek, és leszarja a nagyszülő. És itt is a döntésem felülbírálása zavarna, nem az hogy meglögybölték vízzel a gyereket. Mivel úgysem lesz vallásosan nevelve. De ha ebben letojta a nagyszülő a döntésemet, akkor másban is le fogja. Az ima meg részemről annyi mintha a szomszéd mámival trafikálna, nem érinti az életemet.
2023. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Hát imádkozz te is, ha annyira irigyled tőle!
2023. márc. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!