Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért érdekli őket ennyire?

Miért érdekli őket ennyire?

Figyelt kérdés

Ott kezdődik az egész történet hogy a szüleim elváltak 30 év után. Eleinte anyósom fagatott arról hogy mi lesz velük stb. Utanna elkezdett a vagyon megosztással kapcsolatban fagatni. Most meg már ott tartunk hogy valamelyik szülőmet kritizálja. Folyamatosan megkérdezni hogy apukám pontosan hol lakik. Ezt egyszer már elmondtam neki, de akkor is minden egyes találkozásnál felhozza. Múltkor már elegem lett és csökkentettem a látogatásokat, csak a férjem ment. A férjem és az anyósom összevesztek. Azon volt a vita hogy én miért adok mindig kitérő válaszokat neki, erre a férjem leszidta hogy minek kérdezi folyton. Azóta nagyon kedves velem, de most sógornőm ( anyósom lánya) fagatt ugyan ezekkel a kérdésekkel.

Már komolyan nem tudom hogy mit mondjak nekik, szerintem nincs közük a szüleim életéhez. Annyit tudtam most tenni hogy eddiginél is jobban csökkentettem a látogatásokat. De az baj hogy mihelyst megyek egyből kérdezik.


2023. márc. 30. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mert eddig terjed a szellemi képességük.
2023. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Erre csak az lesz a megoldás hogy nem mész egyáltalán. Ha pedig megígérik hogy leszállnak erről a témáról, elmész és mégis nekiállnak faggatózni akkor egyszerűen szó nélkül felállsz, veszed a kabátodat és elmész.
2023. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

"Már komolyan nem tudom hogy mit mondjak nekik, szerintem nincs közük a szüleim életéhez."


Pontosan ezt. Hogy "Bocsi, de ez nem tartozik rátok."

2023. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem vele egész jól meg tudnád beszélni a tapasztalatokat. Megértenétek egymást.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..

2023. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
Hagyd rájuk.
2023. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Fąszért nem lehet normálisan leírni, hogy faggat?
2023. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Fhuj de utálom az ilyen embereket. Nálunk van az utcában egy pár ilyen néni. Mindent faggat. És ha nem válaszolsz kb támad mimt a skorpió 😵🤣

Múltkor mama mesélte hogy a Mari néni megsértődött mert nem MariKA!!! néninek hanem Mari néninek hívom 🤣🤭

2023. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor legközelebb előhozzák a témát, venném a kabátomat és a cipőmet és mennék haza.
2023. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!