Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok "influe...

Miért van az, hogy sok "influencer" nevére hiába keresek rá, nem ad ki róluk semmi infót vagy akár véleményt. Ennyire nem bírják a kritikát?! Nagyon gáz szerintem..

Figyelt kérdés

2022. jún. 7. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Rólad miért nem ad ki semmit? Lehet azért, mert nincs is semmi? Jajj de gááázz vagy more!
2022. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírják a kritikát. Csak a saját felületükön képesek megélni, ahol ők szabályozhatják a kommenteket. Csak pozitiv dolgokat írhatnak róluk, ezzel egy hamis valóságot teremtenek maguknak. Elhiszik hogy ők mekkora sztárok, miközben csak a cégek olcsó reklámfelületei…

Normális munkára képtelen lenne nagy részük.

2022. jún. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hol keresel rá és egyáltalán mit akarsz tudni róluk?
2022. jún. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem talalsz semmit mert nincs roluk semmi. Maximum instan nepszeruek, de ok nem hiressegek hogy barmit is talalj roluk
2022. jún. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bírják a kritikát, csak szeretnek jó pénzért szerepelni. Egyszer egy ilyen influencer csodával balhéztam, mert játszotta az agyát liveon és eljátszotta hogy tud japánul, közben meg azt hajtogatta hogy "ara ara, baka, tatakae ", szóval ezek a tipikus anime szavak és mondtam neki, hogy ha tud japánul beszéljen is valamit ne csak ezt az 5 szót. Erre elkezdett kiabálni, hogy ha ennyire nagy a szám jöjjek liveba, mert amúgy én voltam az egyetlen aki mondta neki, küldött live meghívot, de kitiltott mielőtt elfogadhattam volna, majd még hallatszott, hogy elhord minden gyávának hogy nem fogadom el a live felkérést, csak a kommentekben vagyok nagylegény. Na csináltam új profilo, írtam live alá, hogy na gyere itt vagyok, beszéljük meg erre megint hangoskönyv kezdett hogy vissza jöttem a nagy számmal miután "megijedtem " ezelőtt és küldött meghívót, erre megint kitiltott mire elfpgadhattam volna, háromszor eljátszotta ezt aztán meguntam. Végén írtam neki üzenetben mert durvan is beszélt rólam utána és kiosztottam ott, akkor meg nem győzött mentegetőzni, majd bekattant nála valami és ott is nekem ugrott, majd letiltott miután elküldött egy szidós üzenetet, amiben elhordott mindennek és kirakta napjába, hogy én már üzenetben is keményedek, de ott is elfutok a balhé elől. Miközben letiltott xd. És a többi sem különbözik, aki véleményt alkot róluk és negatívan azt tiltják, mert nem tudják elfogadni.
2023. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!