Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem értem tőle ezeket a...

Nem értem tőle ezeket a kérdéseket?

Figyelt kérdés

Anyósomról van szó. Egyszerűen nem értem tőle az alábbi dolgokat. Szüleim elváltak, külön élnek. Folyamatosan megkérdezi tőlem anyósom hogy mit csinálnak. Most pl. karácsonykor kérdezte hogy, anyukád sütött sütit?, én mondtam neki hogy nem mert dolga volt. Erre elkezdi mert, mi, mit csinált. Én erre mondtam neki hogy nem tudom mert nem beszéltem vele ( nyilván hazudtam, mert szerintem nincs köze hozzá). Erre megkérdezi, hogy egyáltalán dolgozik csinál valamit. Itt csak lestem és mondtam neki hogy nem tudom. Utána megkérdezte és most apukád hol lakik pontosan. Mondtam neki hogy gondolom a nőjénél. Erre elkezdi, csak mert láttam a kocsiját egy másik háznál, mit keresett ott, mi dolga van neki ott. Én erre mondtam neki hogy nem zavar hogy mamámnál volt. Erre elkezdi akkor is mi dolga neki arra, mondtam neki hogy talán azért ment oda hogy mamám meglátogassa. Erre elkezdi mondani hogy ő nem hiszi.


Már nagyon kivagyok tőle, szerintem ezek a dolgok amiket kérdez, nem igazán tartoznak rá. Egyszerűen nem elégszik meg annyi válasszal, amennyit kap. Csak én meg nem vagyok köteles neki beszámolni. Veszekedni a férjem miatt nem szeretnék, de előbb vagy utóbb sajnos az lesz a vége.

Itt a végén leszögezném hogy ez a kérdés nem anyós szidás miatt van. Csak tanácsokat szeretnék, hogy ki mit tenne a helyemben.


2022. dec. 31. 01:45
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%
Hát mondd meg neki, hogy ne haragudjon, de ez a szüleid/te/ti magánélete/magánéleted/magánéletetek és nincs semmi köze hozzá. Bár lehet, hogy csak érdeklődik, ha már együtt vagy a fiával/lányával. Minden normális anyós meg akarja ismerni a gyermeke választottját és annak szüleit. Szervezzetek egy találkát aztán majd ott beszélgetnek, és bízf a szüleidre, hogy mit mondanak el. Vagy ha legközelebb ez van írd le egy cetlire anyud telószámát, mondd meg neki, hogy tessék hívd fel ha ennyire foglalkoztat az életük. Jó éjt
2022. dec. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Találkoztak annó, volt együtt mentünk kirándulni, két szülő és mi.
2022. dec. 31. 01:58
 3/47 anonim ***** válasza:
12%

Talán fél, vagy gyanakszik.

Erre te is ráteszel egy lapáttal, mert titkolózol.:)

Mondhatnád azt, amit gondolsz, az segítene.

2022. dec. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell neked látogatóba menned ehhez az unatkozó primitív pletykafészekhez!
2022. dec. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
58%

4.

Biztos vagyok benne, hogy nem ment magától az anyósához hogy heló szia

Valszeg ott lakik még a pasija/csaja

2022. dec. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
75%
Akinek csak csaja/pasija van, annak nincsen anyósa.
2022. dec. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
71%
Siman el kell küldeni " melegebb eghajlatra " mert semmi köze ehhez, először persze szépen aztán lehet kicsit erélyesebben.
2022. dec. 31. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy honnan veszi némelyik válaszoló hogy a férjem még ott lakik. Nem külön lakunk, csak anyós ki követelte a 2-3 heti ebédet. Meg most voltunk karácsonykor.
2022. dec. 31. 03:38
 9/47 anonim ***** válasza:
22%
Válaszolj neki őszintén.
2022. dec. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
74%
Unatkozik az asszony. És a rosszindulatúsággal próbálja kompenzálni.
2022. dec. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!