Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mièrt kell engem is belevonni...

Mièrt kell engem is belevonni a vitába?

Figyelt kérdés
Apósom, ès az ő anyósa között vopt egy vita (párom nagyanyja, és apja között). Nagyi úgy döntött, hogy haza megy. 2 jogsis ember van, após meg èn. Após nem vitte el, èn tegnap kivètelesen berúgtam, még nem voltam jól, ilyenkor nem vezetek. Hívtam neki taxit (a busz 1 óra múlva jött volna) anyuka is elmondta az ő verzióját meg após is,ês elvárják, hogy az adott fèlnek adjak igazat, amiből én kihátrálok... De miért kell belevonni engem is, ha közöm sincs hozzá...
2023. ápr. 9. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Mi a baj?

Velük beszéld meg egyébéknt, mert egyrészt, zagyvaság amit ideírtál, másrészt senkit nem érdekel.

2023. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Megmondod, te ki akarsz ebböl maradni.
2023. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
33%
Betegek
2023. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi a probléma? Megoldódott a helyzet, nem? Vagy haragszanak rád, amiért ne fuvaroztad el a mamát, hanem taxit hívtál, vagy mi??

Amúgy meg szerezzen jogosítványt a párod is.

2023. ápr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!