Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes lenne a...

Szerintetek érdemes lenne a rendőrséget is belevonni?

Figyelt kérdés

Van egy nő akit szeretek nem kapcsolati szempontból hanem annál is fontosabban. Lelki társ. Sajnos meghalt a barátja meg apja és én sen beszélgetek már vele 3 hete. Mert összevesztünk amiért nem volt elérhető. Nagyon hiányzik ő és júniusban depressziós is lettem miatta.

Mivel nem tudom hogy mennyire venné zaklatásnak vagy sem, elmennék hozzá és nagy csokor virágot és ajándékot vinnik neki és tortát. És atolelnem. Vagy az lesz hogy elküld vagy meg kibékülunk.

Viszont a másik része hogy zaklatásnak veszi mert nem tudja ki csenget vagy ki kopog bármi lehet. És akkor még kihívna a rendőrséget.


Ezért én azt találtam ki hogy előre szolnek nekik hogy ezt engedjék meg nekem.


2022. júl. 5. 06:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim válasza:
100%
Ember! Mi köze ehhez a rendőrségnek? Folyik vér?
2022. júl. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ugye nem gondoltad komolyan? Jó hogy nem bankot akarsz rabolni de előtte szólsz a rendőrségnek hogy hagyják már neked. Az évszázad balekja lennél.

Hagyd a csajt, ha fontos vagy neki úgy is keresni fog idővel.

2022. júl. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a csaj flúgos vagy te. Minek hívná ki a rendőrséget? Szerinted az emberek többsége rendőrt hív, ha valaki kopogtat? Kinéz, kiszól, hogy ki az? Vagy szerinted a postásra vagy a vízóraleolvasóra is rendőrt hív, ha becsenget? Ilyen melegben a torta felejtős. De a helyedben elhívnám valami nyilvános helyre beszélgetni, mondjuk vacsizni, de oda se egy óriási csokorral állítanék be, hanem egy szállal a kedvenc virágjából, illetve valami kis ajándékkal. Nem mindenki szereti, ha bejelentés nélkül odaállítanak hozzá, mert lehet úszik a konyha, vagy épp egy nagytakarítás közepén találod. Szóval nem, nem állítanék be hívatlanul.
2022. júl. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
100%
Tehát meghalt a barátja és az apja is (? - ez a közpotozás hianya miatt nem egyértelmű), és te ezután összeveszel vele, és azon picsogsz, hogy TE lettél depressziós MIATTA? Hagyd békén, ne zaklasd tortákkal, nem kíváncsi rád. Én se lennék
2022. júl. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem is csoda, hogy nem áll veled szóba. Nem lelkitárs, hanem lelki szemetesládának használtad. Őt tragédiák sora érte, te meg a megértés cseppnyi szikrája nélkül azért balhéztál vele mert kisebb gondja is nagyobb volt annál, hogy a te nyekergésedet hallgassa. Hagyd békén szegény nőt, ha úgy érzi, majd keresni fog.
2022. júl. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Ebből valaki ért valamit? Fordítást kérek!
2022. júl. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak viccelsz vagy a depresszió miatt nem sok emberrel találkozol , de ne katasztrofizálj ennyit.
2022. júl. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
100%

8-as:

1. Az említett nönek meghalt a barátja és az apja pár hete, a kérdezö meg összeveszett vele, mert nincs kedve a nönek vele beszélgeni telefonon.

2. A kérdezö amiatt "depresszív" lett, mert a nö nem áll vele szóba.

3. Most egy giccses "virágcsokor-ajándék-torta" bocsánatkérést tervez úgy, hogy minden elözetes nélkül beállít a nöhöz.

4. De mivel attól tart, a nö kihívja a rendörséget zaklatás miatt, ezért megelözésként" ö akarja elöre tájékoztatni a rendörséget az akciójáról.


A véleményem: a kérdezö feltehetöen már többször zaklatta a nöt, nem véletlen nem akar vele szóbaállni és tényleg várható, hogy a nö tesz ellene. Föleg ahogy tervezi az egészet - szirupos filmjelenetként -, igencsak beteges, szerintem jogos, ha a nö tart töle.

2022. júl. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
93%

10-es: hú, te vagy a hősöm. Nem tudom, hogyan hámoztad ezt ki a leírásból, de ügyes vagy. :D


A Kérdezőnek meg elment az esze...

2022. júl. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
A 10 és: abszolút nem így van. Majd leírom érthetőbben mindjárt
2022. júl. 5. 08:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!