Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg én vagyok hülye,hogy...

Tényleg én vagyok hülye,hogy bosszant az, hogy a pasim az anyósomnál is eszik meg itthon is főtt ételt? Két konyhája van úgymond..és ez engem nagyon zavar.

Figyelt kérdés
Mivel egy utca választ el minket, a párom gondol egyet,és lemegy hozzájuk. Amikor feljön mondja,hogy ez volt,meg az volt..én ezen meg teljesen felháborodom.Akkor minek is főzök tulajdonképp? Vagy alaptalan a dühöm,és ne csináljak ebből ügyet?Szereti a főztömet,mert állítólag az anyja minden ételbe 3 indiai fűszert tesz,amit ő már nagyon ún..de akkor meg miért megy be enni?Olyan mintha nem bírna leválni anyuciról,és apuciról..
2023. ápr. 11. 09:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
A tiedet ki kel dobni? Ha nem, mert azt is emgeszi akkor nem tudom hol ezzel a gond?
2023. ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem,nem,igazad van ezt kihagytam. Van amikor ki kell dobnom igen, mert ő már fent evett,és úgy főztem,hogy az kettőnkre volt tervezve,nem egy emberre.
2023. ápr. 11. 09:35
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Nem mondod, hogy nem eszi meg a kanod, te meg kidobálod a kaját?! Hűtő, mélyhűtő? Másnap se eszi, nem főzöl többet. Ennyi. Ha még rinyálni jársz ide, sok sikert!
2023. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Akkor megeszitek másnap.
2023. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

De miért nem fagyasztod le ilyenkor a felesleget? Én biztosan nem dobnék ki kész ételt.

Amúgy megértelek, ha készülsz, két emberre főzöl ő meg hazaállít úgy, hogy nem éhes, mert máshol már evett, én se lennék boldog. De azért napokig nem is pörögnék a témán, simán eltenném az ő adagját a fagyasztóba és megkérném, hogy legközelebb szóljon, ha nem itthon ebédel, mert akkor úgy készülök.

2023. ápr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
99%

Kidobni nem kell; a legtöbb kaja másnap is ehető.

Szerintem beszélj vele, hogy ez nem oké, hogy főzöl - őrá is gondolva -, és ő másutt eszik. Szóljon előtte, és akkor nem strapálod magadat.

2023. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Mert a fagyasztott ételt sem ő sem én nem szeretjük.Én például egyenesen undorodom attól,ha egy pörkölt,húsleves vagy bármi ilyesmi le van fagyasztva. Mi otthon 2-3 napig szoktuk az ételeket enni, nagymamám soha nem fagyasztotta le. Én meg is eszem 2-3 naposan,de a párom nem.De azért nekem sem jó,folyton 2-3 napos kaját enni,ő meg eszi a frisset másutt.
2023. ápr. 11. 09:51
 8/29 anonim ***** válasza:
98%
Ti nem szoktatok beszélni egymással? Miért nem mondod meg neki, hogy ez így nem jó?
2023. ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Ez szerintem

A 3otok kapcsolatatol fugg

Engem szemely szerint nem zavarna ha a parom NEHA az anyukajanal enne

Csak akkor en ne faradozzak

Beszeljetek meg

Szoljon ha atmegy es akkor nem fozol

Ha meg ez nem tetszik neki akkor ne lepodjon meg ha haza megy es nincs mit enni

Kompromisszum a kulcs

A megmaradt etelt pedig inkabb add oda egy hajlektalannak az utcan

2023. ápr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
13%
Akkor is így érzed, ha mondjuk elolvasol egy jó könyvet?
2023. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!