Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális hogy a párom anyja...

Normális hogy a párom anyja bejárkál az albérletünkbe, amíg nem vagyunk itthon?

Figyelt kérdés

Az anyja segített albérletet találni, és a párom úgy érezte, alanyi jogon jár neki egy kulcs.

Gondoltam vész esetén ez még jól is jöhet. Eszembe sem jutott hogy arra akarja használni a kulcsot, hogy bejárkáljon amíg mi nem vagyunk itthon. Általában nem rossz szándékkal jön, valamilyen ételt szokott hozni, ( amire amúgy semmi szukseg) engem mégis zavar.

Jogosan zavar? Illetve mit lehet tenni ilyen helyzetben? A páromat egyáltalán nem zavarja, azt sem bánná ha a mama ide költözne.


2022. nov. 18. 19:26
1 2 3 4 5
 1/50 anonim válasza:
92%
nem
2022. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
35%
Mivel nem vagytok házasok, mi sem egyszerűbb a szakításnál. Nincs közös jövőtök, minek húzni ezzel az időt?
2022. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
5%
Igen, teljesen. Ne uszítsd a párod az anyja ellen! Ha meg oda akar költözni oda is fog, maximum te mehetsz onnan!
2022. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Ugyan minek költözne ide, fizetni az albérletet, amikor van saját lakása . Ez csak egy felvetés volt, miszerint a páromat ez sem zavarná.
2022. nov. 18. 19:31
 5/50 anonim ***** válasza:
14%
Na várjál, ez a kérdés nem volt már hónapokkal ezelőtt? Ha nem, elég durva, hogy két ugyanilyen eset is van :D
2022. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
98%

Mondd meg a párodnak, hogy téged ez zavar, ő pedig beszéljen az anyjával. Mielőtt jön, szóljon, és csak akkor jöjjön, ha otthon vagytok.

Ha nem érti a párod, mi ezzel a probléma, kérdezd meg tőle, ő mit szólna, ha te adnál kulcsot valakinek, ő meg folyamatosan bejárkálna.

2022. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
20%
Ezt buktad! Anyucit nem tilthatod el anyuci kisfiától!
2022. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
24%

Én úgy nőttem fel, hogy a nagyszüleimnek volt kulcsa a házunkhoz, meg a szüleimnek is az övékhez. Később nekem is lett.

Szerintem normális, hogy a párodat nem zavarja.

Ha egészséges kapcsolatot ápol az ember a szüleivel, és egyikük sem akar visszaélni ezzel, akkor nem érzem ezt problémának.

Szerintem ha zavar, és nem akarsz belenyugodni, akkor azzal sincs semmi baj, ha ezt intelligensen megbeszélitek. Biztos el lehet úgy mondani az anyósnak, hogy ne sértődjön meg.

2022. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
86%
Hozzank is bejat a baratom anyja de!!! Mindig ir elotte uzenetet hogy van xy kaja Ami megmaradt hozza e at, vagy segitett Kimosni valamit es at hozza (kozel lakik hozzank). Sosem jar be a lakasba ugy hogy ne szolna es ez szerintem alap dolog es Fontos. Igenis beszel a baratoddal hogy ezt beszelje még anyuddal. Mi can ha egyszer otthon vagytok es akciozas közben Jon be??! :-D
2022. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
78%

#4:

Tehát a párod egy nagyra nőtt gyerek, aki képtelen leválni a mamucitól. Keress inkább egy férfit, mert egy felnőtt testbe zárt gyerekkel vagy együtt jelenleg.

2022. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!