Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom heti minimum 3 napot az...

Párom heti minimum 3 napot az anyjával tölt, amibe beleesik minimum a vasárnap Ez csak szerintem túl sok?

Figyelt kérdés

Az anyja elvált, egyedül él. Van egy másik fia, ott már unoka is van, ráadásul ők közelebb laknak hozzá, mégis a párom minimum heti három napot nála tölt, hogy "ne legyen egyedül".

Amikor itthon van, akkor napi többször is telefonálnak, és az anyja mindig hisztizik, ha le akarja tenni.

Én havonta egy hétvégén látogatom meg anyut, aki szintén elvált, de rengeteg barátnője van, utazik, fontoskodik különböző szervezetekben, szóval lefoglalja magát.


2023. ápr. 23. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Anyuci pici fia a párod. Ő már nem fog változni. Ezért vagy eltűröd vagy továbblépsz és keresel egy normális párt.
2023. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Ez tényleg ennyi. A férjem anyja a kapcsolatunk elején azért is hisztizett, ha nem rohant egyből hozzá munka után minden nap. Mindenfélét kitalált, napi 2 órát telefonaktak, mert az anyja "nem tud" valamit a számítógépen. Ezt a férjem 2 hét után lerendezte azzal, hogy neki erre nincs ideje, inkább írjon, hogy mi a gond, majd megoldják később. Persze hirtelen mindjárt nem volt annyi baj a laptoppal. Amikor összeköltöztünk, akkor volt az igazi intergalaktikus hiszti. Azóta se békélt meg, pedig már házasok vagyunk es van két gyerekünk. Se velem, se a gyerekekkel nem volt hajlandó talalkozni soha. De ennek az az ára a számára, hogy a férjemet is ritkán látja. Mert neki a családjaaz eslő. Az, amit ő alapított.

Szóval a parodnak ezt le kell építenie, ha akar veled közös jövőt. Ha nem építi le, nem akar.

2023. ápr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg sok.
2023. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Abban lehet itt a tévedés, hogy ezt a gyakori együttlétet elsősorban nem az anya igényli, hanem a fiacska!

Az anya nyilván örül a gyerekének és nem fogja elküldeni, de ha a pasi nem csak egészségügyi szükségletnek tekintene téged, akkor veled lenne és nem az anyjához rohangálna.

Ez a pasi nem szeret téged, ha szeretne hatökrös szekérrel nem lehetne elvontatni mellőled.

Örülj, hogy ez most derült ki, nem 2-3 gyerekkel és egy rakat hitellel a nyakadban! A döntés a kezedben van!

2023. ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
De ilyenkor konkrétan mi a baja az anyósnak? Féltékeny? Vagy nincs megbékélve a menyével? Szeret középpontban lenni?
2023. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyaralni is jött velünk (vittük az én anyámat is, de csak azért szóltam neki, hogy le foglalja az anyósom és tudjak a párommal kettesben is lenni
2023. ápr. 23. 10:06
 7/11 anonim ***** válasza:
98%
Leulteted a kedves férjedet, és kozlod vele: Jani, döntsd el, hogy velem akarsz élni, vagy anyáddal. Ha velem, akkor ritkitsd a latogatasokat anyadnal, ne vele töltsd összes vasárnapot és ne beszélj vele naponta órákat telefonon. Ha ez nem megy, akkor azt döntsd el, te adod be a valokeresetet, vagy adjam be én.
2023. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

#6

Ez nevetséges, de inkább szánalmas!

Miféle baromság 2 anyóssal menni nyaralni, ahelyett, hogy megmondtad volna, hogy

"Géza, én veled akarom tölteni a nyaralást, nem a felmenőinkkel! Vagy jössz így, vagy nem megyünk sehova!"

...és itt most arról már nem is beszélek, hogy már az ötletnél el kellett volna hagynod a francba!

Mondom mindezt neked úgy, hogy 20 év házasságom alatt már mi is vittük szülinapi ajándékként anyóst/anyámat wellnessbe, 3 napra.

2023. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#5

Nincs baja velem konkrétan.

A baj az, hogy unatkozik, egyedül van. A másik fia, csak nagy ritkán látogatja, pedig kb. 20 percre laknak egymástól. Mi másfél órányira.

2023. ápr. 23. 10:21
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
A csávód menekül tőled, az anyja csak ürügy hogy ne kelljen melletted lenni.
2023. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!