Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Újabb sivatagi hőhullám jön...

Újabb sivatagi hőhullám jön vasarnaptól ? Origo friss cikke , szerinte 36 cfoktol 40 is lehet vasarnap és a jövő héttől ...

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:

A GFS már napok óta mutogatja ezt a modellfutást, az origó csak most írt belőle valamit amire rá lehet klikkelni.

DK-re jelenleg 42fokot mutat több napon keresztül.

Bízzunk benne hogy nem így lesz.

2021. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jelzett hűvös hajnalok kimaradtak , folyamatosan poros piros az éjszakai égbolt , semmi dér 6 órakor 20 fok . Ez rossz jel , meg az is hogy marhara nagy nyomás a feszültség a légkörben . A szervezetem a betörő hőt érzi . Nagy szem nyomás , erős migrem, tompaság , folyamatos szomjúság . Ezt nem indokolja a mostani 32 cfok ....
2021. aug. 11. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem vagyok fecske hogy érezzem ezeket, viszont DK-en lakom, szóval ha jön akkor itt mi fogjuk a legnagyobbak szopni (mint mindig), nem pedig azok akik ÉNY laknak.
2021. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ÉNY egy illuzió , 2-3 fok az eltérés a Alföldtől , beígért hidegek eső átfut 1 óra alatt . Forro szél csak dörög órákig . Lassu eső 2 vödör telik meg a vizlopóból . Utana meg rosszabb a pára miatt .
2021. aug. 11. 12:31
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Illúzió persze.... hidegfront hamarabb van ott több ideig tart és hőmérséklet alacsonyabb.


Az időkép hőtérképét nem csak álmodni hanem figyelni is szoktam :)

2021. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A GFS már napok óta mutogatja ezt a modellfutást, az origó csak most írt belőle valamit amire rá lehet klikkelni.

Az ECWMF szerint meg lesz egy rövidebb fellángolás vasárnap/hétfőn (max 36-37), aztán huszon fokok.

Most akkor kinek lesz igaza?

2021. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5# Te most ott laksz vagy fent É K n ? ... Én tapasztalom mi zajlik itt , a hidegfront ( aminek rugalmas lett a jelentése hideg ami már nem 30 fok , az enyhe trópusi ...) gyorsan átvonul .Amit jósolnak az sosem valik be , olvasd a prognózisos videok kommentjeit . Irigykedtek GYK hőhullamos kérdésekben Kőszegre meg a Soproniakra mert M1 ugattak nagy felfordulast jegesőt . Volt is 2 órás aztan kisütött a nap perzselt tovább . Vihar esetén 23 fokos eső hull , éjszaka nem hül le mert be van borulva , szél semmi . Az hogy bedőlsz az időkép vizióinak az más téma és a te problemád .
2021. aug. 11. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:

A problémát a tények tagadásában kell keresni, de ne aggódj, a többséghez tartozol:


[link]

2021. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ez nem lett valoság , de a 3 napja max 21 fok hajnalra 7 az is véglet . Ez hiányzott a juni juli hőségben ...
2021. aug. 27. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!