Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vasarnap kaptam meg a koronavi...

Vasarnap kaptam meg a koronavirus elleni oltast Szerintetek hany napot varjak az edzessel?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell várni.
2021. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Semennyit. Már aznap is edzhettel volna.
2021. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
#1, #2: Valakiből olyan immunreakciót vált ki, hogy belázasodik és ledönti 1-2 napra, szóval azért ezt így nem jelenteném ki, hogy nem kell várni. De HA jól vagy így 2 nap után és nem viselt meg, akkor szerintem lehet már edzeni.
2021. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én március 15-én kaptam az elsőt, utána 16 km-es bicikliturara mentem aznap délután. Kolléganőm pár órán belül rosszul lett, ő feküdt egész délután, másnapra jól lett teljesen.


Ha nem okoz semmi gondot akkor nyugodtan lehet aznap is sportolni. Ha van immunválasz, az kijon sporttal és anélkül is.

2021. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lázas voltam hétfő este.
2021. ápr. 13. 11:19
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezt miert nem írtad eddig? Akkor amikor már jól érzed magad, mehetsz.
2021. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Anyám 70 éves, elhízott, semmi reakciója nem volt az oltásra.

Edzőm, meg, hát, edző, és jó edző, de fájt a feje, lázas volt, 2-3 napig rosszul érezte magát.

Szóval nincs egy általános recept, mindenki máshogy reagál rá, még csak ne is az edzettségtől függ.

Akkor menj, ha jól érzed magad, és tudsz edzeni. Én holnap megyek oltásra, és a csütörtöki edzést lemondtam a biztonság kedvéért, aztán majd meglátjuk. Ha belázasodok, akkor kivárom, hogy elmúljon a láz, és egy láztalan nap után megyek edzeni. Sajnos volt már, hogy azonnal, mikor reggel láztalan voltam, mentem, és estére megint lázas lettem... szóval egy teljes láztalan napot jobb szerintem kivárni.

2021. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én aznap este meg másnap voltam szarul. Ha jól vagy és úgy érzed van energiád, mehet.
2021. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!