Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom hülye? Azt hiszi a...

Anyósom hülye? Azt hiszi a pénzére megyek?

Figyelt kérdés

Egy telefonos beszélgetésben a lányával és unokájával közölte, hogy rosszul volt egész nap és szédült, felkelni se tudott, magas volt a vérnyomása.

"De megmondhatod a férjednek, hogy még nem fogok elpatkolni"


Ki volt hangosítva, nem tudta, hogy ott vagyok.


A feleségem szerint csak hülye az anyja, "tudod milyen" és hasonlók, amiben részben igaza is van, DE mire érti?

Szerintetek azt várom, hogy elpatkoljon és rátegyem a kezem a házára? Vagy mi a gondja a mamának?


Soha nem veszekedtünk, tisztelettel beszéltem vele és soha nem éreztette velem, hogy utálna. Olyan közömbös számomra a mama, 10-13 éve úgy van és kész, főleg hogy 200km-re lakik és évente 2-3x látom pár napig még nem is ismerem. Néha pár hetente felhív, akkor jól elbeszélgetünk 10-15 percig.


Nem értem....


2023. máj. 18. 16:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Miért, másért nem is rühellhet, csak azért, mert a pénze kellene neked? Simán csak úgy érzi, hogy nem kedveled, hogy teher számodra, vagy épp csak simán utál téged és szeretne "megnyugtatni" hogy még nagyon sokáig fog élni és sokat kell látogatni. :)
2023. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Ha te nem érted, mi sem érthetjük.

Lehet, hogy mégiscsak érzékel részedről valamiféle ellenszenvet, de legalábbis távolságtartást.

Én tudomást sem vennék a megjegyzéséről a helyedben.

2023. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
#2 Alapvetően távolságtartó vagyok midnenkivel. Nem csak vele, ilyen az alaptermészetem. De ezt ő sem könnyíti meg, ő meg az a tipikus karótnyelt, szabályok szerint élő valaki akiben nulla a rugalmasság. De ő ilyen, engem ez nem érdekelt soha főleg nem 200km-ről.
2023. máj. 18. 16:58
 4/30 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy anyósod meg a nejed egyébként kibeszélnek téged és a feleséges rendszeresen panaszkodik az anyjának rád (akár csak apró hülyeségekért, hogy nem hajtod le a WC deszkát, vagy nem kapcsolod le a villanyt). Lehet, hogy van egy amolyan közös téma köztük amiben kicsit utálkozhatnak veled szemben.


Nekem is hasonló volt az anyósom, aki egyévként full csóró volt és én jöttem jobb családból illetve nekem volt magasabb fizetésem mint a lányának mindig is, de állandóan azt hajtotta én csak a lánya pénzéért meg az ő házukér vettem el....

2023. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Jaj, ne csináld, csak megüzente, hogy semmi gond, ne aggódj, marad még anyósod, akár száz évig is.
2023. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezz rá nála miért gondolja igy.
2023. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
76%
Kezdődő demencia is lehet.
2023. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem, hogy a 4-es miért lett lepontozva.


Tényleg bunkóság kihangosítani a telefon úgy, hogy erről nem szól a másiknak.

2023. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
27%
Legalább gazdag a mutter? Azért rossz lehet ilyen családtagok mellett élni.
2023. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
#9 talán nem ez volt a kérdés. Egyébként a gyerek hívta fel a mamát és vele mindig kihangsítva beszél egyébként a család, csak én most nem szólaltam meg mert más dolgom volt amire koncentrálnom kellett.
2023. máj. 18. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!