Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan bírjak így ki még kb 1...

Hogyan bírjak így ki még kb 1 évet itt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy amióta a fiával megismerkedtem konkrétan utál engem anyósom. Lassan 6 éve h egymásra találtunk és 3 éve hogy náluk élek. Egyre nehezebben bírom elviselni a mindennapi cseszegetéseket hátam mögött kibeszéléseket a fiával. Úgy néz ki hogy jövőre megépul a házunk de mivel fűtéskészre kértük így tudom hogy még rengeteg munka lesz azzal hogy be tudjunk költözni. A másik hogy pár utcával arrébb lesz ezért félek azért hogy sosem lesz igazán nyugodt életunk. Én már várandósan el szerettem vna költözni de az anyagi helyzetünk miatt be kellett vállalnom hogy hozzájuk költözök. Sajnos odáig fajultak a dolgok hogy a férjemmel is eltávolodtunk jó ideje és fogalmam sincs mennyire jó ötlet ez a ház dolog is. Semmi közös program 3 éve semmi randi jóformán alig beszélgetunk egymással. Teljesen kikészultem az államdo cseszegetések miatt és ezért nem tudok a kislányommal se úgy foglalkozni nem tudok nevetni stb. Állandoan feszült és stresszes leszek ha hazajönnek munkából csak akkor vagyok önmagam ha ketten vagyunk a kislányommal. Az a baj h félek lépni félek csak úgy összepakolni és hazaköltözni mert itt van a kislányom házas vagyok.
2023. máj. 24. 14:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Ez neked se jó se a gyereknek!

Költözz haza a gyerekkel

Vagy a férjed is menjen utánnad,én megőrülnék ott a helyedbe.

Àllj a talpadra és cselekedj! Költözz vissza a szüleidhez amíg nincs kész a hàz,a férjeddel pedig beszéld àt a kapcsolatotokat és hogy neked ez így nem jó

2023. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

"Lassan 6 éve h egymásra találtunk és 3 éve hogy náluk élek. " - na itt rontottad el az egészet, a másik hiba meg a nyakukra szülés volt.

"Az a baj h félek lépni félek csak úgy összepakolni és hazaköltözni mert itt van a kislányom házas vagyok."- hát szedd össze a bátorságod és költözz. Válj el! Ennek nincs értelme. Ha a pasi akkor rájön, mit veszít, és megtökösödik, tényleg te kellesz, ha hagy elmenni, nem keres, nem változtat, akkor meg minek maradsz vele?

2023. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát most erre mit lehet mondani? Előtted már millióan odaköltöztek anyós nyakára, a rossz viszony ellenére oda is szültek és az életük nyomorúságos, állandó stressz, feszültség, boldogtalanság. Ennek ellenére te millióegyedikként szintén odaköltöztél, odaszültél és most stresszes, feszült és boldogtalan vagy. A legjobb kiutad is, hogy pár utcával arrébb mész talán pár év múlva.

Igazából egyszerű a helyzet. Megszoksz vagy megszöksz. Ők nem fognak változni.

2023. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván nem vagy olyan buta, hogy azt komolyan elhidd, hogy majd pár utcányi távolság megakadályozza anyóst abban, hogy tovább gyötörjön. Csak akkor lesz nyugtod tőle, ha 0-ra csökkented a kapcsolatot vele.

De mielőtt bármit is lépnél keress fel egy ügyvédet. A gyereket eleve nem viheted csak úgy el a bejelentett lakhelyéről. Ha építkeztek, akkor gyanítom van valamilyen hitel is a képben, rossz esetben valami ellető hitel, amit válás esetén büntető kamatokkal kell visszafizetni. Ne ugorj csöbörből vödörbe felkészületlenül.

2023. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
De minek kellett a nyakára költözni meg gyereket is szülni oda? Gondolhatod neki is elege van belőletek. Én albérletbe mennék mindenkinek jobb lenne.
2023. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Anyós házába nem szülünk.Legyen ez most tanuló pénz neked.
2023. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Anyos utána is a nyakatokra fog járni ez nem távolság.
2023. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, mennyi idős a kislányod?
2023. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
28%
Ez nagyon nehéz. Azért az anyóst is megkérdezném. Úgy igazságos.
2023. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
0%
Ekdves kommentelők! Van egy olyan érzésem, hogy nem szeretett volna szándékosan az "anyós nyakára" szülni egy gyereket. Manapság nagyon kevesen fordulnak abortuszhoz, drága is, és az orvosok sem végzik el úgy a munkájukat, ahogyan kellene, emellett rizikós is. Szerintem a gyereknek és neked is az lenne a legjobb, ha megbeszélnétek a férjeddel azt, hogy neked ez stresszes és nehéz. Ha elköltöztök, van egy olyan sejtésem, hogy az anyósod megfog nyugodni.
2023. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!