Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom vendégségben...

Az anyósom vendégségben megszegi a házszabályokat. Rászóltam, de hiába. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nem vagyok híve a kutya tartásának a házban, de a páromnak van egy kutyája, ami miatt kivételt tettem


A kutya szerencsére értelmes, megtanulta, hogy nem jöhet a kanapéra, a konyha pedig tiltott terület


Az anyósom pár napig nálunk van és a legtermészetesebb módon felhívja a kutyát a kanapéra és a konyhában eteti a hűtőből


Mondtam neki, hogy ne zavarja össze a kutyát, én próbálom következetesen nevelni. Amúgy is csak tápot adjon neki, különben egész este fingik a kutya


De mintha a falnak beszélnék


2022. aug. 9. 07:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Nem az anyósod. Úgyhogy simán megmondani neki, hogy: köszönjük a látogatást Gizi néni, ideje hazamenni.

A pasid úgyis puhány, te küldd haza.

2022. aug. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Szólj a párodnak, hogy nevelje meg az anyját, nem a te dolgod.
2022. aug. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%

Még ha azt írtad volna, mondtad neki, hogy nem mehet az ágyra, mit eszik... De nem, következetesen akarod nevelni. Na, ezért tartom mesének az egészet.

Azt meg, hogy "kivételt tettél" a pasi miatt, inkább nem minősítem...

2022. aug. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Első körben szólsz a párodnak, hogy beszéljen a fejével. Ha nem használ, hazaküldöd.
2022. aug. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

Annyi olyan kutyás videót látni, hogy nem esznek az állatok, amíg a gazdi jelt nem ad.

Szerintem a kutyát neveld továbbra is, hiszen ott jó eredményeket értél el.

Anyósodat valószínűleg nem tudod megváltoztatni, a kutyus viszont tanítható. Tekintsd kihívásnak és jókedvvel, szeretettel próbáld így megoldani.

2022. aug. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Ilyenkor, hol van a párod? Annyi anyós, problémát olvasni itt és mindig az a legnagyobb gond, hogy a puhány fia nem áll ki a feleség mellett. Volt nálunk is próbálkozás aztán párom úgy helyre tette az anyját, hogy azóta nem próbálkozik. Ennyi a titok. Mindenki tudja hol a helye és hol vannak a határok
2022. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Sajnos a páromat is nevelni kell. Ot nem zavarja a kutya a kanapén, vagy a konyhában. De sikerült azért ot is rászoktatni, hogy ne tegye (a kutya hamarabb megtanulta mi tilos)


Most csak nevetett, amikor kiakadtam, hogy a kutya fent volt a kanapén

2022. aug. 9. 12:16
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Mikor fingik a kutya, aludhat anyóssal egy szobában, egy ágyban.
2022. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Vessz össze anyóssal, ugasd le a fejét. Ennyi. Ha megsértődik legalább hazatakarodik.
2022. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk rosszban, csak majomszeretettel csung a kutyan. En mar tobbszor is mondtam, hogy vigye haza, de a parom nem engedi
2022. aug. 9. 13:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!