Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fiúk mamájával hogyan lehet...

Fiúk mamájával hogyan lehet közölni hogy a másik mamánál sokkal jobban érzik magukat?

Figyelt kérdés
Fiaim mamája huzamosan morog,miszerint az én édesanyámnál sokkal többet vagyunk és a fiúk is mint nála. Persze ez ígyis van,mert jobban érezzük ott magunkat. Hogyan lehet ezt úgy közölni,hogy ebből oltári nagy sértődés ne legyen?
2023. máj. 25. 10:14
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy nem lehet.
2023. máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem kell erre mondani semmit már be van sértődve, ha ezt elmondod ettől jobb nem lesz neki, szóval felesleges.

Csináld úgy ahogy nektek jó továbbra is. Ha morog akkor morog, esetleg élvezhetné az együtt töltött időt ehelyett és akkor szívesebben lennétek ott, de ezt mondani nem kell.

Amúgy ezt az én anyósom is csinálja holott nem is igaz. Szívem szerint így lenne de az én anyám dolgozik, nem tudok oda menni gyakran, talán havi 2x jön át ő hozzánk, bezzeg anyósoméknál aki mindig is bunkó volt velem hetente ott kell ülni a gyerekkel ebédelni és hallgatni hogy ő idegen a pár hónapos gyereknek és meg se ismeri mert olyan ritkán találkoznak...arról nem tehetek hogy a lelke mélyén tudja hogy nem a szívem csücske mert kiharcolta. De mostmár leritkítottam ezt a kötelező menést mert gyomorgörcsöm volt előre.

2023. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ezt nem kell neki elmondani, csak megbántanád vele.
2023. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
56%
Szokásos: A saját anyádhoz húzol, a másiknak meg bele akarsz taposni a lelkébe. Ő éppen úgy nagymama mint az anyád.
2023. máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem pontosan úgy közöld vele, ahogy majd NEKED is elfogadható lesz, ha veled közlik ezt a fiaid párjai! Nem agysebészet ez.
2023. máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
78%
Na mèg 8 posztot indíts erről..lehetőleg minden nap.
2023. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
70%
Mesélj még!D.
2023. máj. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
91%
Folosleges mondani, viszont attol meg nem kell hozza jobban menni.
2023. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
72%
-"Kati néni,beszélnünk kell,fontos.Áronkával összedugtuk a fejünket,és arra jutottunk,hogy a Zsófi néni rétese sokkal finomabb,aranyosabb a cicája,és a buszmegálló is sokkal közelebb van hozzájuk.Úgy döntöttünk,hogy meghatározatlan ideig a Zsófi nénit fogjuk jobban szeretni.Ezen döntésünk visszavonásig érvényes."
2023. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 Appassionato2022 ***** válasza:
86%
Valaszd kette a dolgot! Te azert vagy szivesebben anyadnal, mert o az anyad. Ez igy szokott lenni, ha normslis az anxuka. A gyerekek mas teszta, ott mindket nagyi elvileg azonos, nyilvan van gyakorlati oka az o huzodozasuknak. Csak egy pelda: mondjuk, felnek a kutyatol. Kozles: jobban ereznek magukat a fiuk, ha be lenne zarva a kutya, mondta is Pistike, hogy fel tole, nem szivesen jon igy a nagyihoz. Vagy: jobban ereznek msgukat a gyerekek, ha... Nem lehwtne esetleg? De azt is igy, ha nekwd van ilyen gyakorlati problemad. Azt meg Te FOGADD EL, HOGY SOSE LESZ AZ ANYAD, O AZ ANYOSOD. Ezt viszont ne ereztesd a viselkedeseddel!
2023. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!