Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom hangulatemberként...

Anyósom hangulatemberként viselkedik velem. A fia előtt kedves de ha ketten vagyunk, elobujik belőle a másik énje. En egy lelkis ember vagyok sajnos és nem tudom megvedeni magam előtte, valahogy leblokkolok. !?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék mégis erősen és határozottan fellepni?

Ti hogyan véditek meg magatokat, megtartva a családi béke látszatát?



2022. szept. 29. 21:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Azért csinalja mert hagyod, ha egyszer meglátná hogy nem teheti ezt akkro se ha egyedül van veled nem csinálná.
2022. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
Én úgy védtem meg magam, hogy eleve meg sem ismerkedtem az anyósommal. elmondtam a férjemnek, hogy rosszak a tapasztalataim, felfogta, nem erőltette a dolgot.
2022. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Itt már azon túl vagyunk és sajnos elég sűrűek a találkozások.
2022. szept. 29. 22:04
 4/27 Darius- ***** válasza:
71%
Ne hagyd, igaza van az elsonek. Kell egy bizonyos foku agresszio ahhoz, hogy meg tudd védeni magad.
2022. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Thispain ***** válasza:
65%
Utánozd!
2022. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
13%
Én simán felpofoznám mikor kettesben vagyunk. Tanúi nincs, a pasimnak meg letagadnám, vagy eleve úgy adnám elő, hogy az anyós pofozott meg engem.
2022. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%

Vedd fel telefonra, játszd le a férjednek, ő meg meccselje le az anyjával!

És tedd ezt mindaddig, míg az anyuka le nem szokik erről!


(Anyós vagyok, de voltam meny is!:)

2022. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Én nem szeretnék a kedvesem anyukájával lenni. Semennyit. Nem értem, mért keresed a társaságát.
2022. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
És miért vagy kettesben az anyósoddal? Hol van a párod?
2022. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

"Sajnos elég sűrűek a találkozások." De miért??? Nem te döntöd el, kivel találkozol?

Itt nem az anyóssal van a hiba, hanem a férjeddel. Az egész házasságoddal. 3 sorban egy elhibázott élet. Még változtathatsz! Ha benne maradsz, az a te döntésed lesz. Nem az anyósé.

2022. szept. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!