Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Leggázabb anyós/meny sztorik?

Leggázabb anyós/meny sztorik?

Figyelt kérdés

Húgom sztorija ihlette a kérdést.


Hugi sokszor panaszkodott már az anyósára, aki elég nehéz természetnek tűnik az elhangzottak alapján.


De a legdurvább sztori az volt, mikor húgomat bevitték szülni a kórházba. Kb. 2 órája vajúdott, sógorom persze mellette volt, első gyerek, nagyon izgultak. Ekkor sógorom kapott egy sms-t az anyjától, hogy azonnal jöjjön haza, mert ő haldoklik!


Sógorom persze elég ideges lett (még ismerve az anyját is), próbálta telefonon elérni, a vele egy háztartásban élő öccsét is, de senki nem vette fel a telefont.


Fél óra múlva újabb sms jött, ekkor az öcs telefonjáról, hogy siessen már haza, haldoklik az anyjuk! Sógorom végig próbálkozott elérni valakit a családból, de a szűk család tagjai nem vették fel a telefont, a tágabb család tagjai meg nem tudták, hogy miről beszél.


Mindeközben beindult a szülés, és hamarosan megszületett az unokahúgom. De hát gondolhatjátok, sógorom milyen lelkiállapotban volt végig.


Miután minden lezajlott, és végre tudott másra is koncentrálni a sógorom, kiderült, hogy anyukával abszolút semmi probléma nem volt. Ő írta az sms-eket a kisebbik fia telefonjáról is. Természetesen kesőbb, mikor kérdőre vonták, sírva előadta, hogy ő rosszul volt és senki sem foglalkozott vele, meg is halhatott volna. Arra nem tudott értelmes magyarázatot adni, hogy pontosan mi volt a baja, szerinte ő "rosszul volt" és a fiának mellette kellett volna lenni (a kisebbik fia végig otthon volt, igaz számítógép előtt játszott, szerinte semmi baja nem volt az anyjuknak, nem látott rajta semmit, nem hallott semmit).


Ezek után a húgom nem nagyon beszél az anyósával. Sógorom is pár havonta 1x meglátogatja. Anyuka nem érti, mi a probléma és sír, hogy nem törődnek vele, az unokát sem nagyon láthatja.


Az már csak hab a tortán, hogy visszahallottuk a faluban, hogy azt híresztelte, unokahúgom az ő keresztnevét kapta. Mikor egy közelebbi ismerős kérdőre vonta, mondván, ő úgy tudja, más lett a neve, akkor rávágta, hogy ja, második keresztnévnek adták az ő nevét (természetesen nem adták húgomék sehogy sem).


Szóval hasonló ilyen sztorik érdekelnének. Vannak?


2023. máj. 28. 10:05
1 2
 1/19 anonim válasza:
97%
Ezt még olvasni is borzasztó volt. 😀
2023. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
93%

Csak ilyenek vannak, saját nincsen (szerencsére):

[link]

[link]

[link]

2023. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#3 ez nagyon durva! 🤣🤣🤣
2023. máj. 28. 10:41
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
#3 Kemény vagy!!! :D :D Viszont működött, úgyhogy... :D
2023. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

fu de kemeny.

rettento no lehet. altalaban a fius anyak ilyenek...nem ertem miert?!

Nekem kislanyom van, 17 honapos.

a parom anyukaja 2 hazzal odebb el toluink.


eleinte azt hittem nahat de aranyos, torodik velem is. kerdezgetet, elegge vekony testalkatu vagyok mindig aggodott jaj eszem e eleget, sut föz nekem finomat... aztan beköltöztem a parom hazaba...

naja. kiderult anno o jart at takaritani sokszor meg mosni a paromra (szerintem ez baromi gaz - meg is beszeltem a parommal anno akkor hogyha en ezt tudom hogy 40 evesen az anyja jar at nem megyek bele semmibe vele, naja).


csak ugy bejött, amikor otthon voltam. az elejen gondoltam turom kicsit aztan lassan tudtara adom, itt vagyok en csinalom illetve a fiaddal egyutt neked nem kell atjarnod.

azota ha jön figyel nez beszol mi nincs jol leporolva, amikor terhes voltam visszahallottam hogy azt gondolja vmi beteg görcsöt hozok a vilagra mert vekony vagyok (teljesen atlagos alakom van egyebkent..). es a kislanyom egy dundi egeszseges baba de mind1.



ha kilepek az utcara egybol ott all a kertjeben es nez vagy az ablakban. terror az egesz

2023. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Jujj ez durva volt. :D
2023. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Mondd hogy kamu és nincs ilyen!!!:-D


Amúgy ha már anyós és szülés, nálunk szülés közben felhívta férjemet, aki mondta hogy most hagyjon minket (anyósom lerázhatatlan 40-60 perc alatt). Mikor megszültem és kifulladva döglöttem a szülőágyon aranyóra címen, akkor felhívott újra, meggratulált minket, majd elkezdte mesélni nekem hogy a sógorom lakástakarékja lejárt, pontosan milyen színű konyhabútort szeretne az IKEAból, meg tök random dolgokról beszélt és ezt tolta úgy 10-15 percig :-D végül férjem kapta ki a telefont a kezemből és zárta rövidre a dolgot hogy ennyire nem hiányozhat a helyzetfelismerő képessége.


Igazából ez nem olyan jó sztori, de míg élek nem felejtem el, hogy az aranyóra egy jó része üres és irreleváns fecsegéssel ment el.

2023. máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Fiúcska hívogatása nálunk is megvolt - napi 3-4x - simán szex közben is - nem jutottunk el a házasságig, mert az x. alkalom után kidobtam anyuci kisfiát.
2023. máj. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Atya ég!


Nekem is gonosz anyósom van, de most örülök, hogy nem ennyire...

Bár rólam és a gyerekemrol közvetlenül szülés után posztolt a facebookján. Mikor megláttam a képet rosszul lettem! Szülés után kb fél órával azért úgy néztem ki, mint aki maratont futott hurrikánban! De persze a férjem nem gondolta, hogy anyósom kiposztolja, mikor még mi sem posztoltuk ki, hogy megszületett a gyerekünk, sőt azóta is max 3kep van róla. Kb 2 hét után leállítottam és letiltottam azt a pucér képet amit fürdetés utan a gyerekemrol posztolt és összevesztem a férjemmel is!

2023. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg vannak ilyenek.
2023. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!