Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom beleugat vezetésbe...

Anyósom beleugat vezetésbe mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyósom nagyon kedves, szorgalmas, de nagyszájú asszony. Nincs jogsija, ebből következik, hogy én szoktam orvoshoz, bevásárolni vinni, persze a tankba soha nem ad, ez még a legkevesebb. Anyósülésen szokott ülni. Általában 95-el megyek, akarok haladni. De ő ordibál mellettem, hogy menjek lasabban, mert nem velem akar megdögölni. Ilyenkor leveszem a tempót 80-85-re. De még ez is sok neki. Kanyarokban ki van készülve, megszólja, hogy kikerülöm az úthibákat, stb. Beleugat abba is, ha dugó van, abba is, hogy hova parkolok, és az sem tetszik neki, ha nem szívesen várok rá órákat, vagy ha kések 5-10 percet. Muszáj elviselnem őt, mivel náluk lakunk. Nektek volt ilyen anyósotok? Mit tegyek?

2023. máj. 23. 19:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
80%
Én az első böffre lehúzódnék, és megmondom neki, hogy lehet kiszállni buszozni vagy befogja a pofáját. Ha belead a benzinbe, ha nem.
2023. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%

Megmondhatod neki, hogy a vernyákolása miatt nem tudsz a vezetésre koncentrálni, ami baleset veszélyes és ha nem tetszik neki ahogy vezetsz, akkor nyugodtan menjen busszal, nem fogsz megsértődni.

De nyilván ezt nem fogod megmondani. Marad a költözés.

2023. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit finomabban próbálnám közölni mint az első, de ugyanezt gondolom
2023. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
78%
Ha itt mindenki azt mondja, hogy le kell állítani kőkemény határmeghúzással, akkor van annyi érzelmi tartalékod, hogy megtedd? Szerintem nincs. Azért írtad ki. Ezt nem fogod tudni megoldani sajnos. Mi sem helyetted.
2023. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%
Nekem olyan esetben, ha BÁRKI BÁRMIT beleszól vezetés közben, megállok, és felkérem, szálljon ki.
2023. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
71%
Ha a nyakán laktok, akkor szépen befogod a szád amíg nem tudtok lelépni. Mert megkeserítheti az életed.. mondjuk alapból te cseszted el, hogy az anyós nyakára költöztél.
2023. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Inkább az a probléma, hogy náluk laktok, önállótlanok vagytok. Így esélytelen visszaszólni. Párod mit szól? És miért vagy te csicska, hogy ordít veled?
2023. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
33%
Beleugat ? Kicsit normálisabban kéne beszélned arról, akinél élősködsz az albi helyett.
2023. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 qkker1 ***** válasza:
21%
Vótmár.
2023. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
88%
Ne vidd sehova autóval.
2023. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!