Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen úgy élni nőként, hogy...

Milyen úgy élni nőként, hogy rosszban vagy az anyósoddal?

Figyelt kérdés

Legnagyobb félelmem :D Szerencsére eddig nem következett be, de őszintén én annyira nem kedvelem az enyémet, normálisak vagyunk egymással, meg jófej, mert mindig mondja, hogy menjek én is át hozzá, olyankor főz, édességeket vesz stb. Úgyhogy rendes, egyszerűen csak nincs meg az összhang. Mások vagyunk, máshol is nőttünk fel, gondolom ez is közrejátszik. Nem nagyon beszélgetünk, persze próbálunk valamennyire, ha együtt vagyunk. Párom bátyjának a felesége jóban van vele, de ő olyan is, akivel mindenki jóban van, mert sokat beszél meg nagyon kedves, én annyira nem vagyok ilyen. Egyik exem anyjával nagyon jóban voltam, még szakítás után is felhívott párszor, mert nagyon sajnált. De ennek is már vagy 7 éve.


Akinek van benne tapasztalata, érdekel, hogy milyen így élni, hogy tudod, nem szeret téged az anyósod és te sem őt, esetleg konfliktusok vannak. Nálunk még eddig nem volt, de olyan igen, hogy megharagudtam rá valami miatt, végül azt lerendeztem magamban, illetve én is csináltam olyat, ami neki nem tetszett (nem nagy dolgok).


2023. jún. 12. 17:25
1 2
 1/14 Metionin ***** válasza:
99%
Csak simán nem találkozom vele és kész. Ami nem megy, nem kell erőltetni.
2023. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Ezek személyíségkülönbségek, és ha belegebedsz, sem lesz jobb. Nem kell erőltetni, elfogadjátok egymást, a fő cél a párod és te.
2023. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Jó. Nem tartom vele a kapcsolatot.
2023. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Jó. Nyugis. Nem kell járkálni hozzájuk. Nem jönnek hozzánk.

Nem is hiányzik. Nekem kis családom van (anya, mama), abszolút nem hiányzott volna ez a tapadósdi, együtt ünneplések, mi egyebek.

2023. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

De ti a leírásod alapján nem vagytok rosszban, csak annyira jóban sem, semleges a kapcsolatotok.


Tartsátok meg azt a családi béke kedvéért, ha amúgy nincs direkt b*szogatás. Biztos te is mondasz olyat, amiért ő haragszik meg, csak nem szól, felesleges ebből vitát csin@lni, ha nem gyakori.

2023. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem a rosszban vagyunk kategória, nem kell barátoknak lenni, de ha elvagytok meg ilyen kedves veled akkor nincs baj.

Az enyém utál, évekig nyeltem a sok beszólását meg próbáltam a kedvében járni, hátha megszeret, de az ő kicsi fiának senkinek nem lenne jó csak aki ugyanolyan maximum mint ő.

Folyamatosan próbál kifúrni és szurkálódik a hátam mögött..már nem érdekel.

Nem megyek át hozzá és ennyivel le is tudtam.

2023. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Csodás, életem legjobb döntései közé tartozik, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot. Tett is érte!
2023. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Minimalizálni kell vele a kapcsolatot.
2023. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
A férjemet sajnálom a történetben, hisz a két legfontosabb nő az életében nem tud kijönni egymással, ez neki nagyon nehéz még ha nem is mondja.
2023. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Király, nem kell a semmibe is belepfázását hallgatnom, nem kell azon enni a kefét, hogy most épp mi nem jó neki, miben oktat ki (mintha olyan okos volna), milyen ételre húzza a száját vendégségben, vagy épp fűszerez bele, mert "az úgy jó".


Tök nyugis az életem nélküle. A barátom menjen hozzá, persze, de engem hagyjon békén a kötelező látogatásokkal.


Bár ő sem sokat bír ki az anyjával, mert neki is állandóan mindenre megjegyzéseket tesz :D

2023. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!