Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen a kapcsolatotok anyósod...

Milyen a kapcsolatotok anyósoddal/apósoddal?

Figyelt kérdés

Nekem:

Apósommal nagyon jó a kapcsolatom. Anyósommal nem annyira, mert folyton belepofázik az életünkbe.



2019. nov. 9. 08:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt:

Anyósom mindig belém köt, hogy főzök, takarítok stb. Ki nem állhatom.

2019. nov. 9. 08:55
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Apósom nem él, nem is ismertem. Anyósommal semleges. Nincs anya-lánya kapcsolat, de nem is marjuk egymást.

Nekem a férjem nagymamájával gyűlik meg a bajom. Folyton belepofázik mindenbe. Intézkedni akar, és egyszer nekem támadt, hogy milyen jogon várom el, hogy az ő unokája segítsen nekem a háztartásban, hiszen az kizárólag a nő dolga.

2019. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyósomat imádom, egy csupaszív asszony. Apósom meg.. vele elvagyunk.
2019. nov. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Apósomat én sem ismerem, pár évvel ezelőtt meghalt. Anyósom a helyzettől függően viszonyul hozzám. Ha akar valamit irtó kedves, különben beszólogat, meg manipulálja a gyerekeit, a családját, így mindenki azt hiszi hogy egy kedves segítőkész ember pedig kétszínű.
2019. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

4- es nalunk is detto!

Egy manipulatív egoista nő,mindennek úgy kell lennie ahogy neki kènyelmes.

Igy képes mindenkin àtgàzolni,mèg a sajàt gyerekeit is manipulàlja és lelkiismeret furdalást kelt h az legyen amit ő akar.

Számomra szánalom az ilyen anya,nem is neveznèm annak.

Csak azt lesi neki mi jut a felnőtt gyerekei èletèből.

Mindenkit elhord a hàta mögött de ő viszont a megtestesült tökèletessèg!

Előadja a szende kis anyucit.Konkrétan az a nö aki azért nevelt fel 2 gyereket hogy legyen ki nyalja a seggèt.

Emiatt sokat veszekedtünk a férjemmel.

En evente 2 szer 1-2 orat türtöztetem magam ha olyan esemeny van h elkerülhetetlen a találkozás.

A férjem azt csinál amit akar,addig mig a hazassagunk vagy anyagi helyzetünk nem kerül válságba.

Ha el jön,hagyja magàt mehet vissza anyucikához

Az anyosom egy analfabéta lusta nö,az apòsommal egyetemben aki iszàkos.

Az ég vilàgon mindent szájukba ad a sògorom,igy hozzászoktatta öket aminek a férjem is issza a levèt.

Egész nap ülnek otthon.A fiait akarja ugráltatni ha kell valami.

2019. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Anyósommal nem tartom a kapcsolatot.

Apósommal jóban vagyunk. Viszonylag gyakran találkozunk, sokszor jön az unokájához, de rá sem lehet számítani. Elfogadtam, hogy ilyen.

2019. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Apósomat nem ismertem, már meghalt.

Anyósommal jó a kapcsolatom, az első perctől kezdve kedveljük egymást. Mindig segít, ha kérünk tőle valamit, a gyerekekre is rendszeresen vigyáz. Párszor volt gyereknevelési kérdésben vitánk, de sikerült megbeszélnünk. Most sem értünk mindenben egyet, de ez nem gond, igyekszünk békésen megoldani a problémás helyzeteket, elfogadni egymás nézeteit. A magánéletünket, döntéseinket tiszteletben tartja. Sok barátja, ismerőse, rokona van és a férjem testvérének is vannak gyerekei, nyugdíjasként is elfoglalja magát, dolgozgat, így nem mi vagyunk a fókuszban, megfelelő mértékben tartjuk a kapcsolatot.

2019. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerettem a férjem szüleit (már nem élnek), kimondottan jó volt a kapcsolatunk.
2019. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Anyosóm már nem élt mikor a férjemmel találkoztam.Apósommal elvagyok,kedvelem,ritkán találkozom vele mondjuk.
2019. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 anyósom volt, mert kétszer mentem férjhez.

Az elsővel nagyon szerettük egymást, pedig visszagondolva, voltam egy párszor hülye. Az egész volt házasságomból csak az anyósomat sajnáltam, már régen meghalt szegénykém.

A másodiknál már nem követtem el ugyanazokat a hibákat, gyereket sem vittem a házasságba, mert az elsőtől nem született, mégis utált, ezért én "kivontam magam a forgalomból" és utána már nem volt gond. 20 éve nem látom és így tökéletes.

2019. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!