Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós sztereópípia mennyire...

Az anyós sztereópípia mennyire igaz?

Figyelt kérdés

2023. júl. 8. 22:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
24%

Az anyosnak is van anyósa.

Te milyen anyós leszel?

2023. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
26%
Minden sztereotípiának van alapja. Egy kislányból mire idős hölgy lesz végigtipeg az összes sztereotíp szerepen általában és megteszi ami telik tőle.
2023. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
86%

Mármint, hogy mindenbe beleszól és ő akar irányítani, erre gondolsz?


Ha nőnemű vagy, ő az igazi és pótolhatatlan erre gondolsz?


49/N

2023. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
89%
Az enyemmel nem lenne semmi baj, ha azt a keves kis penzet alkohol helyett a szamlaira koltene. Dehat van harom hulye gyereke, majd azok penzelik (szerinte). En mar az asztalra csaptam, sogornomnek nem tetszett ezert most haragban vagyunk, de 200 km-rol pont leszarom, evente 4x talalkozunk.
2023. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
46%
Az anyós valakinek az anyja is, tehát akkor miért csak anyós-sztereotípia lenne? Ez ilyen alapon szülö-sztereitípia.
2023. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
84%

Jólvan már, 21-25-ös, hagyjuk már az anyós- és anyaszerep összemosását, mert teljes hülyeség. Anyós vagy mi? Azért mutogatsz, hogy "de a te anyád is anyós, de a te anyád is anyós, úgyhogy nem mondhatod, hogy anyósod rossz, mert akkor az anyád is rossz".

Az anyósom jobb anya, mint az én anyám (vagy hát nagyrészt jobb anya). Anyám viszont messze jobb anyós, mint az anyósom. Ezt kapd ki.

2023. júl. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
83%
Az anyóstól függ. Nálam 2 jelöltre abszolút igaz volt. Az igazi anyósomra meg nem.
2023. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
86%

Na itt én is kérdeznék.

Amikor valaki itt a GYK-n olyat kérdez, hogy az életben kinek milyen tapasztalata van... azt mi a tökömért pontozza le valaki? Nyilván értem hogy van aki nem a kérdésre válaszol, vagy bántó.


De többen is ennél a kérdésnél, pl példának #12, 17, 27-es tök normálisan válaszoltak. Elomondták saját tapasztalataikat, abszolút normális, nem bántó módon. És erre az anyósos a kérdésre nincs egzakt jó vagy rossz válasz sem, hiszen a válasz attól függ kinek mit dobott a sors.


Vagy egyeseknek az nem tetszik hogy másnak az anyósa rossz, vagy éppen az hogy jó volt? :D


Agyrém néha ami a GYK-n megy néha. Én pl. sokszor már azért nem is vagyok segítőkész és nem adok választ, mert elment az ilyenek miatt a kedvem.

2023. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
89%

28. Összekeverik a tetszik/nem tetszik gombbal. Nem az eredeti funkcióját veszik alapul. Ennyire képtelenek felfogni.

Én már úgy csinálom sok kérdésnél, válaszolok, aztán a megválaszoltakból is törlöm, és vissza se nézek. Ha érdekel, akkor is csak 1x. Mint itt is, most már ezt is törlöm... Idegesítő, de az emberek is azok, akik ennyire barmok.

Nekem ha nem tetszik egy válasz, nem tudok azonosulni vele, de a kérdésre válaszolt, nem értékelem sehogy. Ilyen egyszerű... A zöld gombot megnyomni nehéz, akkor nem nyomok pirosat se. Sok embernek javasolnám.

2023. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos igaz. Általánosan mindegyik egy utálatos,az enyém féltékeny volt rám amikor összejöttem a fiával(mint utólag kiderült).Sokszor szóltam a páromra hogy segítseten többet az anyjának amikor még egy fedél alatt laktunk,jóhiszeműen. Soha nem szóltam egy rossz szót sem,próbáltam segíteni amiben csak tudtam,beszálltam az anyagiakban is természetesen. Aztán eset le hogy bizony Ő keményen furkál a hátam mögött és a kedves sógornőm is szereti kavargatni a kulimászt. Akkor telt be a pohár. Két hónapig nem is beszéltem velük,amíg nem költöztünk el. Mára már beszélünk de utálom őket. Az anyós kézzel-lábbal pedáloz utánam,de már késő. Próbálom teljesen kizárni őket az életemből.Nem érdekelnek,gyakorlatilag mint aki nem létezik számomra. Ha nagyon kell beszélek vele,de azt sem viszem túlzásba.

Sőt egy hónapja temetük az édesapámat,a temetésre sem jött el.

Édesapja szaladt be munka után,szerintem azt is csak azért mivel közel van a temető és a munkahelye.

Egyszer a párom,ittasan,majdnem sírva kért hogy fogadjam el őket..

Mondtam neki hogy annyi keserűséget hoztak az életembe hogy képtelen vagyok.

2023. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!