Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinek milyen a viszonya az...

Kinek milyen a viszonya az anyós-apósával?

Figyelt kérdés
Én 37F vagyok, nincs és nem is volt feleségem soha, őszintèn megmondom, hogy fogalmam nincs ezekről a dolgokról, de ettől függetlenül érdekel, hogy kinek milyen a viszonya velük, a legnegatívabb és a legpozitívabb is.
2023. júl. 14. 12:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
remek, nem is ismerem őket
2023. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

nálunk jó munkamegosztás van, mindenki vezet valamit.

Én az autót, a feleség a háztartást, az anyós meg az áramot.

2023. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Mint az álom! Idilli! Mesébe illő, csudaszép! Tökéletes harmónia!

16 éve nem láttam őket, tehát nem kell "kötelezően" elviselni a közelségüket, nem kell a fogpasztavigyor, hogy "dejóhogylátom,anyuka!"

És még csak "harag" sincs emiatt, a férjem pont annyira kíván apjával-anyjával találkozni,

mint én, örül, hogy élve kimenekült a "szerető szülők" karmai közül.

2023. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Jó. 280km van köztünk, havi 1x 1,5-2 órára látjuk egymást. Nem rosszindulatú, (mint az előtte lévő jelölt, aki mindent megtett, hogy tönkre tegye a kapcsolatunkat), csak kicsit többet beszél gondolkodás nélkül, mint kéne, de nincs ezzel nagy baj.
2023. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nagyon klassz anyósom van, szeretjük egymást, sosem volt konfliktusunk 10+ év alatt. Kicsit olyan anya-lánya kapcsolatban vagyunk.


Apósommal meg olyan semmilyenben, ő sosem volt az a beszélgetős típus, és ahogy öregszik, egyre rosszabb, kötekszik, beszólogat, inkább nem is beszélek vele, ha nem muszáj

2023. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Apósomat kedvelem. Többször voltunk együtt focimeccsen és túrázni. Az anyósomat utálom mert mindig irányítani akar. Ha kell neki valami akkor elvárja hogy azonnal ugorjak. Én még erre nem vagyok hajlandó.
2023. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Én már elpicsáztam az anyóst,azóta minden szuper 🙂
2023. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Nincs rossz kapcsolatom velük, de tartom a kellő távolságot. Költözéskor anyós ízlése szerint kellett volna a házat berendezni, de az nem egyezett az én ízlésemmel. Ezért inkább nem is nagyon jönnek ide. Kéthetente egyszer meglátogatom őket, a párom a családi vállalkozásuk an van így ő találkozik velük nap mint nap. Nekem elég kéthétben egyszer is, így egy egészséges távolság meg van, de mégsem vagyunk rosszban.
2023. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%
#8 biztos te vagy a kedvenc mennyecske,fapicsa
2023. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Mindketten meghaltak, még mielőtt összejöttünk.
2023. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!