Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen a viszonyotok az anyóssal?

Milyen a viszonyotok az anyóssal?

Figyelt kérdés
Ha jóban vagytok vele, azért van pár dolog, amivel kicsit kiborit, leginkább a gyerekneveléssel kapcsolatban ? Én anyukamkent szeretem, de azért néha a falra maszok tőle.

2022. nov. 24. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
mi jóban vagyunk, valószínűleg azért mert mindkettőnk egyszerű természet illetve már megszokta azt is ha esetleg olyat mondana, az az a egyik fülemen be a másikon kimegy. van önbizalmam, nem kapok szikrát arra sem, ha bárki más bármi másban “kritizál”.
2022. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
A mi viszonyunk olyan semmilyen. Se nem jó, se nem rossz. Semmiről sem tudok vele beszélgetni, pedig igyekeztem, de mintha nem értené vagy nem is tudom..de a gyerekeivel is ilyen, nem csak velem. Az unokáit szereti, csak ő annyira brutál rend és tisztaság mániás, hogy a gyerekek nem szeretnek nála lenni, mert csak ülniük szabad egy helyben. Ezen persze megsértődik, de azon is ha van egy ujjlenyomat az üvegasztalon. A nevelésbe nem szólt bele sosem.
2022. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Én jóban vagyok vele nagyon, szintén anyukámként szeretem, igazából kiborítani sem nagyon szokott.


Alapvetően nem ad kéretlen tanácsot, ha igen, akkor istenem, mivel nem rendszeres, nem veszem fel. Biztos én is beleszólok néha úgy dolgokba, hogy észre sem veszem. Meg mindenki.


Vannak olyan dolgok, amikkel nem értek egyet, de max. nem úgy csinálom. Ha ő vigyáz a gyerekre, akkor meg én nem szólok bele.

2022. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Sokszor totálisan kikészít, de jó a viszonyunk, mert javarészt nen teszem neki szóvá. Általában nyelek egy nagyot, és igyekszem mindenhez jó pofát vágni. Alapvetően jószándékú, és nagyon kedveltem korábban, de mióta unoka van, nagyon SOK. Úgy érzem teljesen ránk telepszik, sok mindent erőltet.
2022. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Semmilyen. 13 éve nem tartja velük a férjem a kapcsolatot. A 10 éves fiunkat 3 hetesen látta utoljára anyósom (akkor a férjem tett egy utolsó gesztust a gyerek miatt), a 2 éves lányunkról nem is tudnak. Ilyen is van.
2022. nov. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Elég jóban vagyunk, azaz inkább voltunk, sajnos lett egy betegsége, ami miatt mindenkivel tud egy ideje elég sokat undok lenni, szóval mondjuk azt, hogy most inkább csak elvagyunk egymással. Nincs veszekedés, de tud olyanokat mondani a férjemnek is, amitől még napokig morcos. Igyekezzük tolerálni, mert valószínűleg a gyógyszerek is hozzájárulnak, hogy ilyen lett.
2022. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Jó a viszonyunk. Ugyanúgy aggódik értem, mintha a saját anyukám lenne (tavaly volt egy műtétem, rendszeresen írt, hogy hogy vagyok, kell-e valamiben segíteni, most pedig babát várunk, így ott is érdeklődő, de nem tolakodó, aminek nagyon örülök, mert az előző párom édesanyja mindent jobban tudott nálunk stb..)


(A férjem is nagyon szereti az édesanyját (ami természetes!) viszont nem függ tőle, és szerencsére mindketten tudják kezelni egymást felnőttként. )


Az én anyukám pedig hálistennek elég jól kijön az emberekkel, így egy pillanatig sem aggódtam sosem, hogy nem fogja elfogadni a páromat/férjemet.

A párom is kedveli anyukámat, bár néha vannak nézeteltérések, de ezeket is sikerül még az elején tisztázni, így a családi béke sosem forog kockán :D

2022. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem ismerem. Ő sem engem, es az unokáját sem. A férjem szerint ez így pont ideális.
2022. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
9000 kilométerre él, 10 év alatt 3x találkoztunk és nem beszélünk közös nyelvet. A férjem kb 2 évente látogatja de én nem mindig szoktam vele tartani, ilyenkor egy hónapra megy amit én nem mindig vállalok be. Tökéletesebb nem is lehetne.
2022. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Már jóideje csupán formális, így elkerüljük a konfliktusokat.
2022. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!