Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Akik folyamatosan az anyóst/...

Akik folyamatosan az anyóst/ apóst szidják, hogy toxikus, bántalmazó, ők nem gondolnak bele, hogy valószínűleg a párjuk is az?

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

A férjem apja egy kretén, a férjem teljesen más mint ő, valószínűleg az anyukára hasonlít.

2023. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne olyan valószínű? Te teljesen olyan vagy, mint valamlyik szülőd?
2023. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy valószínűleg, nem azt, hogy 100%
2023. júl. 14. 15:43
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Az ember nem valószínűleg toxikus/bántalmazó. Az ember vagy az, vagy nem az. Szóval nem értem a kérdést akkor, mert csak úgy értelmezhető, hogy "nem merül fel, hogy valószínűleg rosszul ismered a párod?".
2023. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4-es, igen erre gondoltam
2023. júl. 14. 15:56
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Akkor hamarosan ugy is kiderül, sokáig nem tudja " rejteni"
2023. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az anyósom pszichiátriai eset, az apósom meg agresszív alkoholista. A férjemnek két öccse van. Az egyik alkoholista és mellé totál életképtelen. Egyedül egy kenyeret nem tudna megvajazni, de amúgy nem lenne ostoba, csak el van nyalva. A másik öccse egész rendben van, dolgozik, párja is van. A férjem a legidősebb, ő teljesen más mint a szülei, igyekszik is távoltartani magát tőlük, meg az alkesz öccsétől. Elég régen ismerem ahhoz, hogy tudjam, nem csak előttem más, ő tényleg teljesen különbözik a családja nagy részétől.
2023. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjem apja egy alkoholista állat, az anyja meg egy munkakerülő élősködő.


A férjem ehhez képest nem iszik és 18 éves kora óta dolgozik és tanul mint állat. Folyamatosan képzi magát tovább és lépked feljebb. Pont azért (is), hogy egyik szülőjére se hasonlítson.

2023. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem gondoltam bele, csak az első alkalom után, mikor rám emelte a kezét. Ott is hagytam. A továbbiakban párkeresésnél néztem a családot is inkább.

De a férjem pl annyira eltér a szüleitől, meg a testvérétől is, ha nem hasonlítanának annyira az apjával, azt mondanám, biztos örökbefogadták, de alapvetően normális az egész család, és ez a lényeg.

2023. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy a szülők mérgezőek nem biztos, hogy a gyerek is az lesz. Valakinek van annyi esze, hogy észreveszi a problémát és kiszakad a rossz környezetből. Bár, szerintem 85%-a benne marad a szarba mert nem tud (mivel nem észleli a problémát) vagy csak egyszerűen nem mer ellene tenni semmit.
2023. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!