Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak nekem furcsa ?

Csak nekem furcsa ?

Figyelt kérdés

Szükségem lett volna a 4 órányi kőműves munkára, sajnos horror árakat kaptam, így a barátaim megcsinálták nekem.

Miután készen voltunk, párom feltankolta a kocsit , és elvitte a felesleges cuccainkat apukájának, aki 50 éves igen jó erőben levő kőműves..


Csak én érzem úgy, hogy furcsán adja ki magát, hogy az, hogy nekem (nekünk) legyen valami, azért csak én teszek, aztán hogy apukájának legyen valami azért is nekem kell tenni ? (Az alábbi gondolat azért fontos hogy érthető legyen az érzésem: Én vettem és tartom fenn az autót, én pénzemből van tankolva és minden amit elvitt neki azért én dolgoztam meg)


Félreértés ne essék nem sajnálok tőle a nem szükséges dolgainkat, csak ő mindig segít nekik az én kontómra, én meg soha nem kaptam még segítséget. (talán egyszer vagy kétszer disznóvágásból 2 hurkát 2 kolbászt)


2023. júl. 31. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

"De azért nem ő csinálja mert párom meg akarja mutatni hogy ő önálló ezért nem akar segítséget kérni."

Ezt írtad és ez egy érvényes indoklás.

2023. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha a párod ezzel akarta az önállóságát bizonyítani, gondolom a barátokat is ő szervezte be. Vagy a te kontódra önállósodik?
2023. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%

A saját balfszságodért ne mást okolj..


Legközelebb kinyitod a pici szád ☝️ megkérdezet leendő após pajtit ráér e, meg e csinálna valamit, megegyeztek vele a munkadíjban oszt ennyi.

A kedves párodnak meg megmondod, ha apjának kell valami ami megmaradt alapanyag akkor eljön érte..


És még mindig.. A saját balfszságodért ne mást okolj..

2023. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Darius- ***** válasza:
81%
Mi a kérdés ? Jogosan írták előbb azt, hogy nem értik. Én sem , de azt értem, hogy megerősítésre vágysz. Nyilván ha segítel rajtuk és ők nem viszonozzák, az nem túl szép. Ne cselekedj így a jövőben.
2023. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
Én se értem hol itt a gond.
2023. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!