Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak nekem furcsa ?

Csak nekem furcsa ?

Figyelt kérdés

Szükségem lett volna a 4 órányi kőműves munkára, sajnos horror árakat kaptam, így a barátaim megcsinálták nekem.

Miután készen voltunk, párom feltankolta a kocsit , és elvitte a felesleges cuccainkat apukájának, aki 50 éves igen jó erőben levő kőműves..


Csak én érzem úgy, hogy furcsán adja ki magát, hogy az, hogy nekem (nekünk) legyen valami, azért csak én teszek, aztán hogy apukájának legyen valami azért is nekem kell tenni ? (Az alábbi gondolat azért fontos hogy érthető legyen az érzésem: Én vettem és tartom fenn az autót, én pénzemből van tankolva és minden amit elvitt neki azért én dolgoztam meg)


Félreértés ne essék nem sajnálok tőle a nem szükséges dolgainkat, csak ő mindig segít nekik az én kontómra, én meg soha nem kaptam még segítséget. (talán egyszer vagy kétszer disznóvágásból 2 hurkát 2 kolbászt)


2023. júl. 31. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Nos, ahelyett hogy itt feltetted volna a kérdést, oda fordulhattal volna a párodhoz, hogy Juli/Jani, apád segíthetett volna, de nem tette, miért gondolod hogy én neki akarom adni ezeket a cuccokat, amiért én fizettem?
2023. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1: nem ez volt a kérdés, hogy beszéltem e vele erről, vagy se.
2023. júl. 31. 18:26
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Akkor mi a kerdes?
2023. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Milyen terved lett volna a megmaradt cuccal? Gondolom, az apja hasznát veszi még, ti meg kerülgettétek volna. Ha nem így van, legközelebb mondd meg, hogy szivem, azt betesszük a garázsba, jól jöhet még valamikor.

Amúgy miért a barátok csinálták meg a munkát? Miért nem apóst kértétek meg?

2023. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4: nem lett volna semmilyen tervem.. Apja hasznát veszi.

Azzal sincs gondom, hogy kb 30e ft-ba kerül nekem eljuttatni hozzá.


De azért nem ő csinálja mert párom meg akarja mutatni hogy ő önálló ezért nem akar segítséget kérni.

2023. júl. 31. 18:37
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Számomra az a furcsa, hogy odaadod az apósodnak a maradékot. Nem tudtad volna valahol tárolni? Minek adakozni ha az apósod nem érdemli meg.
2023. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Akkor mivel vana gondod? Mert az nem derül ki.
2023. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Pedig összefügg azzal amit az 1-es ir. Meg kellene az ilyesmit beszèlni. Ha mi èpítkezünk , valami kimarad , nem pakolom el ès viszem el , hanem megbeszèljük kell e mèg valahova, mi legyen vele. Külön autónk van, de ha ugy alakul sem visszük el szó nèlkül egymàsèt. Tudod te is , hogy ez igy nem jó, ezek megbeszèlès kèrdèse.
2023. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Te a nő vagy a férfi vagy?
2023. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Ezt a paroddal kell megbeszelned, senki massal.

Mi idegenek, miben tudunk neked segiteni?

Ha mindig te vagy anyagilag megkarositva apos kontojara, az nem csak neked furcsa, nekem is.

De ha tenni is akarsz valamit az ugy erdekeben, akkor a paroddal kell beszelned.

2023. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!