Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Segíteni szeretne, kedves, de...

Segíteni szeretne, kedves, de én nem szeretem, amit csinál. Hogyan lehetne leállítani?

Figyelt kérdés

Amikor itt van az anyósom, mindig sutok - főzök

Ó pedig mindig ott van velem a konyhában, néha megkérem, hogy pucoljon meg ezt azt, vagy vágjon fel valamit.


ez valódi segítség nekem. Viszont mániásan mosogatni akar

Mindig megkérem, hogy ne tegye, a mosogatógép kevesebb vizet fogyaszt, es egyébként is jobban szeretem, ha magas hőfokon a gép mos.


De ő csak mosogat rendületlenül. Kedvességből csinálja, es tényleg semmi másba nem tudok belekötni, jo a kapcsolatunk, de ezt az egyet nem érti meg.


2023. aug. 1. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Ok, akkor ha más baj nincs vele, akkor hagyod, hogy csinálja. Ha haza mwgy, majd bepakolod a cuccot a gépbe.

Vagy adsz neki más munkát, amikor mosogatásra kerülne a sor és bepakolod a gépet

2023. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Mást nem tudsz tenni, mint újra és újra megkérni és elmondani az érveidet. Ha ragaszkodik a mosogatáshoz, akkor kérd meg arra, hogy pakoljon be a mosogatógépbe, vagy pakolja ki belőle a tiszta edényt. Sajnálom és kitartást hozzá!
2023. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
56%
Èn hagynám a helyedben
2023. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Ez elmebeteg, hogy ott a gép, de ő csakazértis kézzel mosogat?
2023. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy elpiszkolódik bármi, azonnal tedd a mosogatógépbe! Onnan csak nem fogja kipakolni?

Lehet, hogy zavarja, ha tele a mosogatómedence.

2023. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%

Milyen gyakran ül ott az anyós?

Olyan határozottsággal és arckifejezéssel mondd meg neki, hogy értsen belőle. Nem baj, ha megsértődik. A te házadban nem ő dirigál. Nem kell hagyni elkanászodni, a mosogatásban sem. Felnőtt-felnőtt viszonyban vagytok, nem gyerek-felnőttben.

2023. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Rakd el a mosogatószivacsot.
2023. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
vagy a mosogatószert
2023. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként ne ámítsd magadat, nem kedvességből csinálja, hanem kontrollvágyból. Egy intelligens ember nem segít kéretlenül. Segítség az, amire a segített fél igényt tart.
2023. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Vagy unatkozasbol, kenyszerbol teszi, nem szeret megulni a feneken. Idegesito, de hagynam, es utana elmosnam ujra. Pl en nem szeretem masok modszereit.
2023. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!