Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nemrég kezdtem a német nyelv...

Nemrég kezdtem a német nyelv tanulását, filmnezessel szeretnek uj szavakat tanulni, mi a leghasznosabb : német szinkron német felirattal, mondatonként leállitani elemezni?

Figyelt kérdés
Vagy német szinkron német felirat + mellé a magyar is segítségnek, szintugy megállítva minden mondatnál?szeretném mihamarabb megtanulni a nyelvet! Naponta több orat tudok foglalkozni vele! Tippeket varok, otleteket, koszonom elore is 😊

2015. márc. 22. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs jó szókincsed, addig felesleges így nyelvet tanulni, hogy minden mondatnál megállítod. A legcélszerűbb, ha olyan sorozatot nézel németül, amit magyarul már kívülről fújsz.
2015. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyan filmet nezek amit mar 100 szor lattam, magyar felirat is legyen hozza v anelkul erdemes?
2015. márc. 22. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:
A feliratok nem szószerinti fordítások !!!
2015. márc. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!