Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Eltilthatom anyós házától a...

Eltilthatom anyós házától a gyereket, ha?

Figyelt kérdés

Ha az udvar kutyaszar aknamező, a járdán is húgyfoltok vannak. A házba belépve kutya és macskahúgyszag fogad. A kutyapelenka mit sem ér nekik. Volt olyan is, hogy az állat ürüléke a padlón volt. Az átható húgyszagot pedig az ide oda vizelés okozhatja. Utoljára 10 éve éreztem ilyen szagot egy menhelyen :(

Cipővel lehet járni a házban, utána viszi minden szobába a szobacipővel. Persze azt mondja tisztaság van, nyugodtan játszhat a gyerek.

De az udvaron sem tud játszani, mert a betontól kezdve, a füvön át mindenhol van kutyaszar. Több kisállata van anyósomnak, csak a szarukat már nem szedi össze.

Most eldöntöttem, hogy nem mehet oda többet a kicsi, mert anyósom csak azért is lerakja a földre, utána hagyná hogy a kis keze a szájában turkáljon.

Eltilthatom onnan a gyereket? Eddig a párom velem ért egyet, hogy ott nem találkozhatnak, de félek hogy megenyhül mert az anyja. Az a környezet senkinek nem egészséges, de en nem tilthatom meg neki, hogy bent szarassa az állatait, pedig rá nezve is veszélyes a dolog.



2023. aug. 31. 23:26
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
86%
Én sem engedném oda a gyerekemet. De a mama közelébe se nagyon...a bélférgességet a gyerek tőle is összeszedheti, elég ha megfogdossa, meg összenyálazza a gyereket.
2023. aug. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
4%
Nem tilthatod el. Rengeteg ember tart kutyát a gyerek mellett.
2023. aug. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 Darius- ***** válasza:
94%
Én nem hagynám. Ha akarja látni, menjen hozzátok
2023. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
93%

2. Lehet gyerek mellett kutyát tartani, de nem így.


Kérdező: anyósod házát látta már egészségügyi ellenőr? Érdemes ellenőrzést kérni.

2023. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
1%
Eltiltani ezért nem elhet.
2023. szept. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%

A te gyereked. Onnan tiltod el,ahonnan csak akarod. Ha a párod miatt agódsz,akkor nyugodtan mondd meg neki,hogy te csak a közös gyereketek érdekét nézed. Lehet az az ő anyja,vagy akár a pápa is,de ha van félteni valód,akkor abból nem engedsz.

Még annyit,hogy én nagyon állatszerető vagyok,de a lakásban a rendszeres kutyagumi nálam is kiverné a biztosítékot. Néha,ha beteg,vagy ilyesmi,elnézem,de hogy ezt megengedjem...nem viszi sétáltatni? Futtatni ?

2023. szept. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
17%
az anyja szülte, lehet, hogy keservesen(van, aki belehal), előtte hordta 9 hónapig, ráment az alakja, a teste,lehet,az egészsége is, visszeres lett, aranyere lett, szülés utáni depressziója lett, autoimmun betegségeket generálhatott a várandósság, terhesség alatti cukorbetegsége alakulhatott ki, olyanfájdalmakkal szülhette, amit egy pasas ki sem bírna- de nem döntheti el,kinek a közelébe engedi a gyerekét?? Azért, mert a donor apuci hozzájárult 1 db sejttel a gyerekhez?? tehát az apuci koszos anyukájának JOGA van a gyerekhez??? Na neeee.. Attól tiltja el, akitől akarja. Mellesleg kisérletekkel igazolták, hogy egyetlen , bármilyen -sejt (akár nőtől is származhat) a petesejtbe ültetve ,egészséges gyermeket eredményezett. Ugyhogy nemsokára a nőknek már ezen a téren sem lesz szükségük a pasikra .
2023. szept. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
85%
7-es. Erről a kísérletről hol lehet olvasni?
2023. szept. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
89%

Huhh 7-es nagyon érdekes amiről írtál! Minden rosszindulat nélkül megkérdezhetem, hogy ezt hol olvastad? Én is elolvastam!

Kérdező! Én sem engednem oda! Ha a férjed nem érti az az O baja. A gyerek nem tudja megvédeni magát, neked kell!

2023. szept. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
13%
Nem.
2023. szept. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!