Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós van egyáltalán olyan...

Anyós van egyáltalán olyan aki szereti is a mennyét vagy legalább jól bán vele?

Figyelt kérdés
Csak az én anyósom és sógornőm ilyen ? Másfél hónapja kezdtem el szempilla építést gyakorolni , bábu fejen illetve a húgomon gyakorolgattam eddig de nem sok sikerrel , ezt mondtam nekik is is de ők egyszerűen nem fogjak fel hogy nem tudok még úgy építeni mint egy rendes kozmetikus , még tanfolyamon sem voltam ! Haragudnak , ma van a születésnapjuk és nem ugy irtak hogy josztok e hanem a páromnak csak annyit irtak hogy jösz-e az anyósom és a sógornöm is miközben van egy lányunk is és itt vagyok én is ti ebből mint vennétek ki?
nov. 18. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
99%
Hogy ez az ő szegénységi bizonyítványuk. Legyenek boldogok a születésnapjukon egymással, te pedig nélkülük. Nem kell ezt felfújni.
nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem kel nem is érdekel , csak tudják jól hogy it vagyok én is a feleség és a lányunk de még is csak a páromat hívják és ez szarul esik
nov. 18. 14:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nem erdekel...

De most mi bajuk van? Nem csinaltad meg a pillajukat, vagy nem lett jo/szep?


Amugy inkabb orulj mar, h nem kell a kozelukben lenni. Ha amugy sem latnak szivesen, akkor minek a kotelezo pofavizit?!


Az meg, h a gyereket sem akarjak latni, az meg vegkepp gaz.

nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyam igy uzent : gyere at, foztem finomat. Aztan egyszer visszaszoltam, hogy a nejem? Azota mosolyszunet.
nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🥰 ez most jól eset , mikor már az embernek családja van akkor többes szamba kell írni , tudom nem olyan nagy szám de akkor is az én családom sem úgy ír hogy szia josz majd a szulinapomra , mintha nem lenne se kutyám se macskám ők tiszteletben tartsák a férjem és mindig úgy írjak hogy jösztök-e , vagy csak ők ilyen elmaradott emberek 🤷🏽‍♀️
nov. 18. 15:03
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy elmaradottak, de nálad jó eséllyel jobb a helyesírásuk.
nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hisztynka ***** válasza:
100%

Hogy jön össze az, hogy te béna vagy a szempillaépítésben azzal, hogy téged az anyósodék nem hívnak át magukhoz?


Csak én nem értem az összefüggést?

nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Akad biztosan.
nov. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekem eddig négy anyósjelöltem volt. Kettő kifejezetten rendes volt. Az egyik ebből kirakta a bugyijaim az ágyra mikor a fia megcsalt, hogy a "nő" kapcsoljon de a ribi befeküdt a bugyijaim közè az ágyba . A másik túl fiatalnak tartott a fiához, több dolog nem tetszett neki bennem, de sosem bántott direkt vagy szemtől szemben. Ha nem tetszett neki valami a fiának mondta.

Utólag azt kell mondjam szinte angyal volt. De az utolsó kettő...azt nem bírnák el a karakterek ha leírnám

mennyire gonoszak voltak.

nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia,a legtöbb anyós ilyen.Főleg a fiús anyák.Nekem is fiaim vannak és bízom benne,hogy nem zavarodom meg idősebb koromra,nem fogok egy tőlem 20-30 évvel fiatalabb nővel versengeni,ahogy az anyósom teszi.Szeressük a menyünket,hogy ne veszítsük el a fiunkat.Te se azzal törődj,hogy ő milyen,hanem hogy te milyen leszel.Ezen minden nap dolgozni kell.És hidd el vannak ettől sokkal nagyobb problémák.
nov. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!