Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy nekem ébredés után legalább 2 óra hossza kell, hogy egyáltalán magamhoz térjek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 25. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit alszol éjjelente?

Hány órát?

2023. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj...megteheted, ezért van..ilyen ébredést enged az életmódod..meg az enyém is..engem a langyosvies mosakodás ébreszt egyedül..ha tehetem, visszafkszem
2023. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális, ha ilyen az életviteled. Akadályoz bármiben is, ami miatt nem érzed normálisnak?
2023. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semennyire, viszont nem vagy vele egyedül, nekem is kell vagy három csésze tea az üzemképes állapothoz.
2023. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra ébredek, hogy nem vagyok jól ! 3deci gyenge kávé, 2órát teszek,veszek ! Akkor vagyok üzemképes ! (60 éves)
2023. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Paczalos István ***** válasza:
Szép szolidan felkelek reggel 4 előtt 10 perccel, fürdőbe menet odarakom a kávét, az lefő, mire végzek a reggeli dolgokkal, és tusolással, megiszom a kávét, bekapok 4-5 falat kaját, és indulok 4:20-kor melózni. Általában az óracsörgés előtt 5-10 perccel magamtól ébredek, és ha nem vagyok beteg, kipihentnek érzem magam. Igaz, 9-kor este lefekszek, és úgy 2-3 perc múlva alszok is.
2023. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!