Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fociőrült apósnak azt mondom...

Fociőrült apósnak azt mondom én is szeretem a focit?

Figyelt kérdés

Apósom 1 témáról tud beszélni, az a foci. Meg van őrülve érte. Minden meccset megnéz. Főleg a magyar válogatottakat szereti (felnőtt, minden U kategória, női) ami érthető, jó dolog tőle, hogy nem valami külföldi klubbért van oda. Én sose néztem focit. Most pár éve miatta elkezdtem nézni vele. Ha ott vagyunk náluk, legalább nem kínos csend van mint elötte. Örömmel meséli az eredményeket nekem, elemez, ilyesmi. Én meg örömmel nézem vele a meccseket, meg itthon is ránézek azért hogy tudjam mi volt, tudjak véleményt mondani.

A bajom azzal van, hogy apósom most elkezdte azt hinni, hogy annyira szeretem mint ő. Születésnapomra most focis sálat kaptam, meg egy ígéretet, hogy együtt megyünk majd meccsre és ő állja. Anyósom mondja, hogy mennyire ki van virulva a férje, hogy van akivel el fog tudni menni meccsre, mert 20 évig nem volt és tv-ben nézhette csak.

Én annyira nem örülök, mert nem vágyom se stadionba, se koncertre, nem szeretem a tömeget. Úgy érzem a kis lódításból óriási hazugság lett, ami már kihat majd a mindennapokra is. Mennyire hibáztam? Ha most megmondamám az igazat, hogy engem hidegen hagy a foci, akkor örök harag lenne. Menjek inkább vele a meccsre hagy örüljön, legyen egy jó napja? Végülis nincs bajom a meccsel, elnézem ha úgy van.


nov. 20. 09:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
29%
mondd neki h en szivesen megyek fr
nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Nem gondolom hogy minden héten meccsre cibál majd. Néha ki bírod
nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%

2 Kibír egy szó.


(Úgy tudod megjegyezni, hogy nem azt kérdezed, hogy "hová bírod?" - "Ki.".

Ez így ugye milyen bugyután hangzik?)

nov. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Azt írtad, mégsem hagy hidegen, szívesen nézed vele. Amásik hagy, a "hagy örüljön" viszont hadd örüljön.
nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Úgy hogy szépen elkezdése egy önismeretet, ahol kiderül miért van megfelelési kényszered és miért nem vállalod magad. Nem szereted a focit. Ezzel mi a gond? Ja, hát hogy mit fognak gondolni. Na ez a terápiás része.
nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
26%

#3:

Köszönjük, hivatásos nyelvtannáci, leülhetsz a kekszeddel.

nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
28%

Nem írtad, hogy te hány éves vagy és hány éves az "após"(aki mindegy, hogy a párod apja, vagy a feleségedé, tehát hogy házasok vagytok, vagy sem). Ha te 20 és ő 50, akkor ez eltarthat még akár 25 évig is, addig ÉN nem hazudgálnék össze-vissza, de ha ilyen 70-80, akkor erre a néhány évre, amije,amennyije hátra lehet (az életéből),ÉN már SZERINTEM, TALÁN nem rombolnám le ezt a hitét.


Valahogy az az érzésem, hogy ebből - ha coming outolsz, azaz bevallod, hogy te nem is szereted ám annyira a focit - akkor csak rosszul jöhetsz ki.

Én a felesleges ajándékokat (mezek, sálak, stb.)- - mindenből 1-1 darabot meghagyva, hogy azt vigyem meccsre - felpakolnám internetes apróhirdetés oldalakra eladni (pénzt csinálnék belőle), a meccsekre meg elmennék (egyszer-egyszer, néha, mikor már nagyon unod, akkor esetleg a helyedben megpróbálnék a munkahelyemmel takarózni, pl. most jön a karácsony, gyerek(ek)nek karácsonyi ajándékra kell a pénz, így nyugodtan lehet azt mondani, hogy - mivel feltételezem, nem vagytok multimilliomosok, milliárdosok meg végképp nem - hogy (ahogy szólítod/Papa/Apósom/Géza (bácsi), jön a karácsony, vannak gyerekeink, kell a pénz ajándékokra, ezért TÚLÓRÁZNOM kell.Ne haragudjon, de most el vagyok úszva munkával.


De én azért alapvetően eljárnék vele, csak amikor már az 5. meccsre mentél el 3 hét alatt, akkor vetném ezt be.

Bele nem halsz, meg ahogy írod, 1. hadd örüljön, 2. ha ő állja az árát, (és anyós nem ágál ellene, tehát nem az van, hogy EMIATT anyósnak és apósnak kenyéren és vízen kell élni, mert az anyósod férje (apósod) megszállott, fanatikus, addiktív módon rákattant a dologra, és olyan neki a meccs, mint az alkoholistának az alkohol vagy a drogosnak a heroin/kokain), akkor és csakis akkor elmennék.

nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
46%

#6 Ezért kommentért felesleges internetet előfizetned. Mivel nem neked szólt a javítás, csak arra lehet következtetni, hogy te sem tudtad kijárni az általánost (min a pajtásod), ezért sérti az önérztetdet.

Inkább költsd magántanárra az előfizetés árát, mindnyájunkak jobb lesz.

nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj el beszélni az amerikai fociról. Többé nem szól hozzád.
nov. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
21%

Mondjuk kezdj dolgozni magadon, beleértve a kórosan alacsony önértékelésedet és a kiskutyaként bólogatást :(


Nem akarsz menni, nem érdekel a foci, megmondod kerek-perec. Ennyire nehéz???

nov. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!