Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Férfiak vagytok vagy nők? Mit...

Férfiak vagytok vagy nők? Mit dolgozik(dolgozott) az anyósotok? Mennyit volt otthon a gyerekekkel (kb.)? Mennyire jöttök ki vele jól?

Figyelt kérdés
nov. 28. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nő vagyok, anyósom ápolónő volt, már nyugdíjas. Kéthetente találkozunk vele, mert kiállhatatlan. Ez a rendszer már a gyerek megszületése előtt is így volt, mert borzasztóan viselkedik, se én se a férjem nem bírjuk 2 óránál tovább elviselni. A gyerekkel kapcsolatban is direkt mindig a mi kéréseinkkel/elveinkkel szembe megy, csak hogy odategyen. (Mondhatnátok, hogy jaj mert több tapasztalata van, azért... Hát szerintem ebéd előtt 3 perccel egy jégkrémet adni a gyereknek, mikor azt kérjük, hogy csak ebéd után kaphassa meg, szerintem nem ez a kategória, főleg, hogy utána nem eszik a gyerek, amiért le vagyunk szarszülőzve, mert elkényeztetett...). Nem hagyjuk nála/kettesben vele a gyereket, mert hülyeségekkel tömi a fejét, ijesztgeti, ha nem is akarja a gyerek, amit ő, akkor lefogja, és úgyis az van, amit ő akar (be akarta sütni a gyerek haját, aki nem akarta, erre úgy vette az ölébe, hogy a lábával meg az egyik kezével leszorította, jó, hogy meg nem égette a gyereket, arra értünk oda, hogy teli torokból ordít a gyerek, mert nem akar "angyalka lenni)...


Az én anyám tanárnő volt, már sajnos nem él, de a férjemmel beszélgettünk már róla, hogy ő viszont egy álomnagyi lett volna.

nov. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1.

Bakker! És ilyet engedtek kiszolgáltatott betegek közé...

Ez is istenszindrómás idióta.

nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ffi vagyok, anyósom addig dolgozott, míg meg nem született a gyerekünk (az ő első unokája) és sokat segített a feleségemnek, mert komplikációk léptek fel már a terhesség idején. Később is nála volt a gyerek, amikor jöttek a gyerekbetegségek. Jól kijöttem vele, szerettem, nagyon rendes asszony volt (az apósom is rendes ember volt, sokat segített).
nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nő vagyok. Anyósomnak 5 gyereke van, nem dolgozott soha, sorban otthon volt velük. Már felsős a legkisebb is, anyósnak lenne még vagy 10 éve nyugdíjig de nem fog már elmenni dolgozni. Jól kijövünk, néha mond hülyeségeket, de udvariasan tudok hallgatni és kiengedni a fülemen. De kedves és jóindulatú.
nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Egy ház csak két külön emelet szóval elég sokat.
nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Nő vagyok, anyós fodrász volt. Asszem 1 évet a férjemmel, a tesojával nem tudom mennyit. Én úgy értrlmeztem az volt kérdes hogy a saját gyerekeivel mennyit volt otthon , nem hogy mennyit unokázott.
nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és amugy jól kijövünk, bár nem látjuk egymást sűrűn.
nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyós takarítónő, 65 éves de még nagyon fitt,dolgozik részmunkaidőben. Ugyan nagyon egyszerű nő, de szeretem őt. Gyerek nincs, melegek vagyunk és nagyon szeretem őt, hetente többször nálunk ebédel.
nov. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nô vagyok. Anyósom légiutaskísérô volt, már nyugdíjas. Nagyon sokat segít nekünk, jól kijövünk.
nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, anyósom tanítónő. A gyerekek 3 éves koráig volt otthon. Szeretnek engem, de egyikünk sem egy nagyon könnyen megnyíló típus, úgyhogy nem mondanám, hogy bensőséges a kapcsolat. Mivel a kisebb gyerekek még kamaszok, néha problémát okoz nekik a felnőtt határok megtartása, ezért inkább nagyobb érzelmi távolságot tartok.
dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!