Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokahúgom folyamatosan...

Az unokahúgom folyamatosan azon dolgozik, hogy ne érezzem jól magam otthon. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Ami ártatlan cukkolásnak indult néhány éve, abból szándékos bunkózás lett. 7 évvel fiatalabb nálam, de már korán átvette az irányítást felettem. Van hogy elröhögünk bizonyos dolgokon, de elég hamar felhúzom magam, ha minden egyes alkalommal, amikor a nappaliba mennék pl. nővéremmel beszélgetni, ő nekiáll mondogatni, hogy menjek el, magányosan fogok meghalni ès a diplomám semmit nem fog érni. Folyamatosan azt érezteti velem, hogy púp vagyok a család hátán és igazából itt mindenki csak megjátssza, hogy szeret engem. Ez azért is bántó, mert az egyetem miatt kb 5 napot töltök otthon egy hónapban. A nővéremnek hiába szólok, hogy ugyan már, kissé regulázza meg a lánya viselkedését, ő szinte zsigerből elkezd velem üvöltözni, hogy én őt miért vonom bele és miért ő a hibás. Ha rászól, akkor is csak azért, mert én elrontottam az ő hangulatát, az által hogy felhúztam magam azon amit a lány mondott.

Nem is a tartalma sértő annak amit mond, hanem ez az állandó jelleg, az hogy én beléptem az életükbe és hagyjam őket végre békén. Nem az a célom, hogy megkapja a magáét. Hanem az, hogy abbahagyja ezt a gyomorforgató viselkedést. Mit csináljak vele?

20/L


2018. febr. 9. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Már nem azért, de a nővéred is elég fura egy teremtés.. Nem lehet, hogy szándékosan ellened hangolja? Ez a diplomád semmit nem fog érni kijelentés egy 13 éves gyerek szájából elég fura...
2018. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Idegbeteg a nővéred!!!
2018. febr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Most akkor a nővéred meg a gyereke a szüleitek házában élnek? Mert ha igen, akkor mit vársz egy olyan nőtől, aki más nyakára kölykezett...
2018. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Félreértitek a helyzetet...

Alapból jó a kapcsolatom a tesómmal mert ő fogadott be. Nem is ért egyet a gyerekkel csak egyszerűen nem az a feladata hogy engem bevédjen. Megbeszèltük a problémát, dühből írtam ezt ki, szóval már fölösleges, csak nem tudom törölni. Főleg ilyen kommentek után...

2018. febr. 9. 23:57
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Anyja lánya már bocs,nővéred idegbeteg, a kislány meg féltékeny szimplán,mert a nővéred is géltékeny rád innen ered a gyerek viselkedése gondolom sokat halotta anyukát rád beszélni ha nem lennél stb stb.. Kell a helyed az öröklésnél is,bocs gyomorforgato néhány testvér.. Én offolnám őket végleg.
2018. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Most hirtelen jo a kapcsolat.. 620 sal a falvédőről. :P
2018. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

De, az ő feladata. Neki kell nevelnie a gyerekét, nem neked.


Megpróbálhatsz leülni az unokahúgoddal egy "elröhögős" hangulatú pillanatban, és megbeszélni vele hogy mégis mi baja van veled, és miért viselkedik így, és hogy te emiatt nagyon rosszul vagy.


De ez a nővéred dolga lenne, neki kell megnevelni a gyereket, hogy ne bunkózzon.

2018. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

"magányosan fogok meghalni ès a diplomám semmit nem fog érni. Folyamatosan azt érezteti velem, hogy púp vagyok a család hátán és igazából itt mindenki csak megjátssza, hogy szeret engem. "

Na ezek nem egy 13 éves szavai,valószinű mig te nem otthon vagy ő ezt hallja napi szinten.. Ezek a nővéred szavai sajnos, amit nem a szemedbe nond természetesen de kijön belöle ,mikor nem ott, ez a freud, ő irigy rád,és neki vagy púp,nem az unokahug itt a fő probléma..

2018. febr. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8#

Epp ezt akartam irni. Szerintem is igy van, ahogy irtad.

2018. febr. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
8-ashoz csatlakozva: és ez magyarázza is, hogy miért nem szól rá a gyerekére.
2018. febr. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!