Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki borít a jegyesem családja,...

Ki borít a jegyesem családja, már fogalmam sincs mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Parom anyja valami elviselhetetlen állandóan hívja de tényleg, tehát folyamatosan ír neki üzenetet ha nem válaszol hívja.

Ezutan az anyja fel hívja a parom mamájat és mindent meg beszélnek egymássa,konkretan minket tárgyalnak ki.

Parom tiszta ideg állandóan veszekszik az anyjával, hogy ne hivogassa folyton de hiába.

Én természetesen nem szolok bele annyit mondtam neki,próbáljon higgadtan beszélni velük de legbeluk tuti el küldtem volna melegebb éghajlatra azt a nőt.

Mi tevő legyek? Tudom parom anyja bla bla bla de egyszerűen el viselhetetlen.



dec. 2. 18:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Úgy veszem ki, egyet értetek a pároddal a témában.

Egy időre meg kellene szakítania a kapcsolatot vele, telefon tiltás stb.

Hátha észbe kapna.

dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Persze teljesen egyet értünk a parommal o ennyire sem bírja mint én. Sokszor mondom neki mielőtt fel venne a telefont ne kiabaljon vele, legyen kicsit türelmesebb......
dec. 2. 18:38
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Ne vegye fel.
dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ennyire amatőrök nem vagyunk:)) nem veszi fel, kB 12 hivas után még unja utána zaklat engem

És még neki áll feljebb miert nem vesszük fel.

dec. 2. 18:48
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Ne vegye fel a telefont. Legközelebb, ha beszélnek, megmondja, hogy nem tudta felvenni, mert dolga volt. Lehet mondani kifogásként csomó dolgot, amikor nem tud telefonálni az ember, de nem tudom, kell-e. Esetleg még azt mondanám, épp szexeltünk, azért nem vettem fel. Hátha észbe kap, de a telefonfelvételt ritkítanám, az biztos.
dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Te sem veszed fel, mégis amatőr lehetsz :)
dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Letiltanám. Akkor nem csörög ki.
dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem kell neki felvenni. Se haptákba állni, ha hív. Csörög a telefon, ok, ha téged is felhív, ok, hidd el, egy idő után abba fogja hagyni. Addig kell neki ismételgetni, hogy ne zaklasson titeket, amíg fel nem fogja.
dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Napi 2 idősávot beállítani a telón 1/2 - 1/2 órára amikor a telefon egyáltalán fogadja a (adott számról érkező) hivásait.

Miután a hiváskényszer és elvonási tünetei megszüntek, vissza lehet állítani a "normál" üzemmódot

dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

A leírtak alapján nekem úgy tűnik, hogy nem csak azzal van gond, hogy folyton hívja az anyja, hanem azzal is, hogy olyan dolgokat oszt meg vele kettőtök életéről, ami nem feltétlenül tartozna rá, a nagyira meg a ki tudja még ki fia borjára a rokonságában.


A párod felnőtt nő / férfi, neki kéne megtanulnia egészséges határokat meghúzni abban, hogy mit oszt meg a családjával az életetekről, és leválni a szüleiről.


Ha ehhez a feladathoz nem sikerül felnőnie, akkor - hacsak teljes kapcsolatmegszakításra nem szánja el magát, ha odáig fajul a helyzet, az egész kapcsolatotokra árnyékot fog vetíteni, és örökös konfliktushelyzeteket fog generálni az, hogy hagyja ilyen mértékig belefolyni az életetekbe a leendő anyósodat.

dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!