Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy baratom es elhivott a...

Van egy baratom es elhivott a csaladjaval 3 napra egy nyaralojukba. Anyukam nem engedett el mert h ott biztos egyszobaban aludnank es en addig nem aludhatok vele 1 szobaban amig nem lesz a jegyesem. -. -"" de semmi nem lenne . Mit csinaljak? (ev:16)

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Bocsika, de én sem hinném el, hogy 16 évesen bár együtt aludnátok, semmi sem történne.
2013. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Én meg ezt az idióta szülői felfogást nem értem,hogy jaj,mert ha együtt alszanak,akkor szexelni fognak. ÉS? Mert anélkül szerinted nem tudják megoldani?


Hát ha anyukád nem enged el,akkor nem nagyon tudsz neki mit csinálni. Esetleg mégegyszer higgadtan próbálj vele beszélni.

22L

2013. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez csak ürügy. inkább a koroddal van a baja, illetve azzal, h nem tudja viszonozni a barátodéknak ezt a szívességet.

mondjuk nekem 16 évesen nem volt barátom, nem küzdöttem ilyen gondokkal. amikor lett, akkor már külföldre is mehettem vele nyaralni kettesben (18 évesen, érettségi után)

2013. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a családja is ott lesz, nem tudják a fiú szülei meggyőzni anyukádat, hogy külön szobában fogtok aludni, és vigyáznak rád, és nem lesz baj?

Vannak szülők, akik az együtt alvást egyszerűen elfogadhatatlannak tartják. Egy barátnőm mesélte néhány éve, kb 25 éves lehetett, a szüleivel lakott, volt náluk egy kisebb házibuli. Volt ott egy fiatal pár is, de a lány anyja (aki a buli idejére elment otthonról), kikötötte, hogy a pár csak akkor alhat ott, ha külön szobában alszanak, az ő házában ugyanis nem fog egy még meg nem esküdött pár együtt aludni. És a barátnőmnek eszében sincs egy férfival egy szobában aludni, amíg össze nem házasodtak. Szóval vannak ilyenek, szurkolok, hogy meg tudjátok győzni anyukádat!:)

2013. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!