Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy mondjam el neki hogy ez...

Hogy mondjam el neki hogy ez számomra borzasztó kellemetlen volt?

Figyelt kérdés
Barátommal telefonáltam és a menstruaciomrol, a nogyogyaszomrol,fogamzasgatlasrol (most először került szóba) meséltem neki. A vége felé bekozolte hogy ott ül mellette az anyukája és ki vagyok hangositva. (közben is fura volt de nem tulajdonítottam ennek különösebb figyelmet) Utána letettem és mondtam majd hívjon vissza. Legszívesebben elsüllyedtem volna engem ez borzasztóan rosszul érintett, nagyon nehezen nyílok meg másoknak (1 éve vagyunk együtt és kb fél éve mutatott be az anyukájának) Ezek után többet nem is akarnék találkozni az anyukájával. Soha nem telefonált anyukája előtt eddig, és nem is értem miért nem mondta mikor szóba került ez a téma és ismer engem.
dec. 6. 18:56
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
98%
Teljesen mindegy, hogy a menstruációdról beszélsz, vagy egy krumplistészta receptjét olvasod fel: nem hangosítok ki senkit sem a tudta nélkül. Ez borzasztóan indiszkrét.
dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
19%
Én nem járnák olyannal, aki az anyjával lakik.
dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
98%

Szakítani talán nem kell ennyiért, de itt nem csak a témával van baj...

Lehet, hogy nem tartok már lépést ezzel a mai világgal (37N), de nem sikerül megértenem, hogy manapság mi ez a kihangosítási mánia. Vénasszonyok is ordítanak a sógornővel a buszon a kihangosított telóba, 30 ember röhög Jucika nyomorán, de a nénit nem zavarja, hogy mindenki őket hallgatja...

Én eleve felháborodnék, ha engedély nélkül kihangosítaná bárki is a kettőnk beszélgetését, max. akkor nem, ha otthon van EGYEDÜL (és mondjuk vmi olyat csinál, amihez mindkét keze kell vagy ilyesmi).

De az anyukájának ahhoz sincs köze ahhoz, hogy mit ebédeltél, vagy nem az ő fülére tartozik, ha szerelmet vallasz a fiának. Hangosítson ki akkor, ha mindkettőjükhöz van valami közlendőd, egyéb esetekben bírja már ki, hogy fogja addig a telefont, míg beszéltek. Vagy ez téged nem zavarna?

dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
89%

Én szakítanék vele.


Nem tisztel, semmibe vesz. Észre se veszi mekkora batális bunkó. Fel sem merül benne, hogy ez gond lenne. Remélem érted, hogy a felvázolt szituáció sokkal mélyebb problémákról árulkodik, mint amit most látsz.


Ez csak rosszabb lesz. Ez a kezdet, egy nem borzasztó horderejű dolog. Majd jönnek a durvább bántások, amikor teljesen telibeszar, te meg kisírod a szíved, mert megaláz és átnéz rajtad.


Lesz ez még rosszabb is. Menekülj az ilyen nyomorék elől, amíg nem sérülsz mégjobban!

dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
14%

"de nem sikerül megértenem, hogy manapság mi ez a kihangosítási mánia"

. Nagyon egyszerű oka van: sz*r minőségű telefonok, amelyeknek hamar elromlik a hangszórója, alig hallani max hangerőnél is.

dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 Négyszögletű Kerék ***** válasza:
100%
Tiszteld és szeretsd magad jobban annál, hogy egy ilyen emberrel elégedj meg
dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mikor találkozol vele, vagy mi a kapcsolatotok háttere. Ez egy privát dolog, amihez az anyjának semmi köze, és ő mégis kihangosította, miközben te megosztottál vele egy ilyen fontos dolgot. Hát, te tudod, de az biztos, hogy jó alaposan el kéne vele beszélgetni.
dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
94%

Anyukát nem hiszem, hogy meghatotta a kérdés, nőből van, tapasztalt hasonlót, szerintem tudja, mi van. Nade a srác... érthetetlen, hogy ezt hogy gondolta, nagyon éretlen hozzáállás és úgy gondolom, ennél te többet érdemelsz.

Ő mekkora patáliát csapna ki, ha Te az anyukáddal ülnél valahol, és miközben az aktuális merevedési gondjairól, gombás fertőzéséről, péniszéről mesélne neked, ki lenne hangosítva? Ugyanennyire venné a szívére.


Félre ne értsd! Az, hogy nyitottak vagytok a menzeszedről, nődokiról, gyógyszerről beszélgetni, az egy remek dolog!! De privát, nem tartozik rajtatok kívül másra, és ő ezt nem tisztelte.

dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem kell szégyellned magad, meg elsüllyedned, csak neki!
dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
23%
Mese.
dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!