Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az én hibám vagy jogos?

Az én hibám vagy jogos?

Figyelt kérdés

Szeptemberben anyósom összeveszett a férjemmel. Nálunk volt, megpukkadt és nem figyelt a gyerekre sem. A kislányom közben elesett, én kimentem érte, behoztam és becsaptam az ajtót. Mindezt azért, mert elesett, sírt és még oda sem ment hozzá. Majd mikor elment, írt a férjemnek hogy én jól megváltoztattam a férjemet. Ő nem reagált rá, én viszont nem tudtam tovább tűrni és írtam neki, de teljes tisztelttel..

Azóta nem beszél velünk, letiltott. Persze a pletyka megy, hogy milyen vagyok. A gyerek néha emlegeti, de nem hiányolja. Bűntudatom van, de bocsánatot sem akarok kérni azért mert tulajdonképpen megvédtem magam. De lehet hogy rosszul látom.


dec. 12. 00:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Miért kérnél bocsánatot? Mert ő nem figyelt a gyerekre? Ha megteszed, nem lesz megállás, holtáig tartó elnyomásban lesz részed. Mert azt látja majd, hogy veled megteheti. Ezt a férjednek kellene eligazitani az anyjával.
dec. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%
Szeptemberben becsaptam az ajtot, novemberben nem beszeltunk, decemberben jogosan haragszom......jon a karacsony......es igy mulik el az eletunk.Az egyetlen es megismetelhetetlen.
dec. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
36%

Elnézést, nem értem. Miért van bűntudatod? Fogyatékos vagy?

(bocs, a kérdés nyilván nem komoly, csak költői)

dec. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

Itt egy nézőpontból olvassuk a sztorit. Sem azt nem tudjuk mit mond az anyós, hogy és miért történt ami, sem az előzményekről nem tudunk.

Innentől kezdve kár is egyik vagy másik felet helyeselni vagy okolni.


Kapásból mi az, hogy, "megpukkadt"? Mindegy is, de ha meg is pukkadt, azt vajon mi vagy ki okozta és miért.... Stb.

dec. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Az hogy sírt és elesett még megtörténik, de hogy oda sem ment hozzá az tényleg gáz. Bár pusztan ezért nem kell egy életre haragban lenni, nyilván vannak más körülmények amiket nem tudunk
dec. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

Mi az, hogy megpukkad valaki?

Miért anyósodnak kellett volna figyelnie a ti gyereketekre, ha vendégként volt nálatok? Ti vagytok annak a gyereknek a szülei!

Miért anyósodnak kellett volna odamennie a gyerekhez, ha ott volt a gyerek apja is, anyja is?

Az anyósod miért gondolta, hogy megváltoztattad a férjedet? Mit tett ő? (Ahogy nézem semmit.)

Mit írtál anyósodnak?


Ha mindezt megírod, akkor fogjuk érteni a helyzetet. Addig csak találgatunk.

dec. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
30%
Nem hiszem, hogy hibás lennél ebben.
dec. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakozom a 6-os válaszolóhoz. Pont ezek az én kérdéseim is. De most komolyan mi az, hogy megpukkadt????
dec. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Miért neki kellett volna figyelnie a TE gyerekedre?
dec. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
91%

Azt én se értem, miért az anyós hibája, hogy elesett a gyerek, az enyémek úgy is elesnek, hogy a szemem végig rajtuk. Azt se értem, miért neki kellett volna odamennie, egy síró gyerek mindig az anyját akarja.


Azt se tudjuk, kinek van igaza, tényleg megváltoztattad-e a férjed, amúgy olvass már bele itt a családi kapcsolatok anyós-após rovatába, másról sem szól, minthogy a feleségek áskálódnak piti hibák és egyet nem értések miatt a férjük családja ellen, és teljesen le akarják uralni a pasit, hogy az az ő véleményüket fújja, innentől kezdve ki tudja....?


Mi csak egy oldalt olvastunk el, azt is két mondatban.

dec. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!