Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Utálom az "anyósom"! Kötekszik...

Utálom az "anyósom"! Kötekszik, hazudozik, megaláz. összevesztünk már sokszor de a barátom miatt megpróbálkoztam mindig a béküléssel. Persze csak az én hibám minden. Az egyetem miatt nem tud költözni, én pedig a nagymamámmal élek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor várjatok egy ideig még. Amúgy mi a baj vele, konkrétan?
2013. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
minden. utálatos és szerelmes a fiába,eközben pedig rettenetesen buta és gonosz midnenkivel. kibírhatatlan...de én meg nem akarok így élni. nem hiszem,hogy ez egészséges,hogy utáljuk egymást
2013. jún. 18. 22:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Amíg nem tudtok elköltözni sajnos tűrnöd kell, ha a fiúval maradsz akkor is tűrnöd kell. Konkrétan mi a baja veled?
2013. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj oda. Minek? Máshol is lehet találkozni.
2013. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hogy szerelmes a fiába és én ezt elrontom. holott sokáig őt (az anyját) támogattam és kedves voltam sokszor lemondtam egy-egy esti programról hogy ők lehessenek együtt kicsit családosan...mondtam hogy nem akarom elvenni a fiát nem is tudom de szerintem nem hiszi el...és általam meglátta a fia,hogy mégsem annyira tökéltes mint ahogy azt hiszi és előadja. én átlátok rajta és ez nem tetszik neki gondolom
2013. jún. 18. 22:20
 6/14 A kérdező kommentje:
hónapokig nem is mentem.azonban,csak felnőttek vagyunk félig-meddig és kell a magánszféra...mindenféle szempontból. nehogymár úgy kelljen randizgatnunk 2 év után mintha 15 évesek lennénk.
2013. jún. 18. 22:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert miért? Magánszféra meg ilyenek? Meg nem mint a 15 évesek? Ha valakit utálsz, akkor nem mégy oda, ahol van. Ha mindenféle indokokkal mégis odamégy, akkor meg lenyeled a békát.
2013. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ebben egyetértek. de nem lehet utcán élni egy kapcsolatot. egyébként meg elviseltem 2 évig de mostanság nem bírom és nem hiszem,hogy semmiért nem szólhatnék amikor megaláz...a párom próbál megvédni de leszólja az anyja és nem érdekli senki véleménye
2013. jún. 18. 22:30
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos akkor marad az, hogy nálatok randiztok.
2013. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nagymamám 73 éves és nem enged be férfit a házba..amit megértek,neki kényelmetlen lenne.

úgy érzem alaposan lerombolta a kapcsolatunkat a sok markodás emiatt,ez már nem az ami volt. szakítanunk kéne?nem működik se így se úgy.

2013. jún. 18. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!