Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyumnak jogosan esett rosszul?

Anyumnak jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés
Megbeszélte a család, hogy nem vesz senki senkinek semmit ,hisz mindnekinek megvan mindene, és van a családban egy kis gyerek, csak neki kell venni ajándékot, na de tesómnak a párja mindnekinek vett valamit, anyumnak rosszul esett, hisz ha egyszer így lett megbeszélve akkor miért variál és anyumnak ez kellemetlen érzés, hogy senki senkinek nem vett semmit ,csak a tesóm párja ,aki kitalálta azt, hogy ebbe az évben ne legyen ajándékozás!
dec. 24. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
igen
dec. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
99%
Igen. Utálom mikor valaki megtöri a nincs ajándék megállapodást. Tök kellemetlen.
dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pontosan! Én is így gondolom!!
dec. 24. 23:13
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon kellemetlen.
dec. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
dec. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tothp ***** válasza:
87%
Nálunk évek óta megigérjük, hogy senkinek semmit, csak a gyerekek... Már az első éven bukott a dolog, úgyhogy valami jelképes apróság mindenkinek jut a fa alá. mert úgyse bírjuk ki...
dec. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem hatna meg...
dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, ha valakinek rosszul esik valami, az nem vitatható. Az ő érzései. Neki rosszul esett. Ahhoz gyűjtesz szavazatokat, hogy jogos-e, vagy ahhoz, hogy sem?
dec. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberek...

Ha megbeszéljük, hogy nem veszünk, valaki mégis hoz, nem fogom magam kelletlenül érezni. Megköszönöm udvariasan és ennyi.

dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne. Aki ilyen értetlen... megköszönöm és ennyi.
dec. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!