Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nekem vagy anyumnak és nagyina...

Nekem vagy anyumnak és nagyinak van igaza?

Figyelt kérdés
22/F vagyok . Anyum meg nagyim gyakran mondják figyeljek oda magánéletem terén. Ne bulizzak túlsokat nehogy a rokonok ismerősök megszóljanak:"hogy jaj ez a gyerek állandóan züllik kocsmában" meg ne cigizzek stb... én erre ezt válaszoltam nekik: figyeljetek: én nem bánrok.senit, nem ártok senkinek. Kedves vagyok. De nem érdekel mitgomdol rólam egy rokon sem, semmi közük nincs az életemhez.akármit is csinálok ha nekik nem ártok vele úgy élek ahogy akarok énse szólok más dolgába enyémbe ye szóljon senki nemoldja meg az én dolgom senki
2022. okt. 12. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Azt úgy általában le lehet szarni, hogy mit gondolnak mások. De azért ne nagyon legyél extrém, mert az kihathat a karrieredre is.
2022. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ mi az a túl sok. Ha napi szinten kocsmázol akkor bizony nekik van igazuk. Még ha a rokonok mögé bújva jelzik is hogy ez már sok (mert sanszos hogy az ő véleményük ez, és nem a rokonoktól tartanak)
2022. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
De nem az van, hogy a nagyid ki nem állja anyádat meg keresztanyádat, aki amúgy a nagybátyád felesége, mert hogy hogy beszélnek a fiaival?
2022. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Vótmá.

22 évesen allj a sajat labadra és akkor mindig neked lesz igazad. 😁

2022. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Normális ember nem azért nem jár kocsmába, mert mit fog szólni Julcsi bácsi, meg Béla néni, hanem mert az alkoholizmus egy szenvedélybetegség, ami családokat, életeket csesz szét, és ha már 22 évesen ott tartasz, hogy a családtagjaid figyelmeztetnek, akkor gáz van. És nem az a gáz, hogy a kocsmába mész, ha otthon lennél zugivó, az is az lenne.
2022. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Darius- ***** válasza:
91%
Nem fugg ossze ezzel a dologgal az, hogy nem artasz senkinek. Ha kulon élsz, nem veluk nincs beleszolasuk, de ha még nem, ha az o hazukban élsz akkor igen, mert a cselekedeteid kihatnak a csaladi viszonyokra.
2022. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk a sajat velemnyed legyen a fontos ne az övék
2022. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
75%
Szerintem igazad van! Legalább is bizonyos dolgok terén biztos!! Ez a te életed! A te kezedben kell legyen a döntés!! A te életkorodban ez szerintem abszolút normális…VISZONT! Ne ess át a ló túloldalára!
2022. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!