Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnék segíteni a Anyumnak?

Hogy tudnék segíteni a Anyumnak?

Figyelt kérdés

Anyum nagyon rossz körülmények között él otthon ahonnan már 3 éve eljöttem, pont emiatt. Házban nincs fűtés sajnos, de ha lenne is, nem tudna magának venni tüzelő anyagot, mivel közmunkán dolgozik és az a 70 ezer ft havonta semmi. Próbáltam neki jobb munkát keresni hogy legalább 200 ezret keresen havonta, de sajnos azon a környéken nincs munkalehetőség. Neki meg a legnagyobb hátránya hogy nagyrészben csak közmunkán dolgozott.


Sokszor lemegyek megnézni hogy mi van vele, de megmondom az őszintén, nagyon rossz ilyen körülmények között látni, és hát lelkileg levisz az életről ez a helyzet. Én segíteni szeretnék neki, de mindenhez pénz kell. Esetleg nem tudtok valami alternatívát amivel tudnék segíteni?!



2023. aug. 18. 08:25
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
92%
Mondanám hogy költözzön el, de nem fogjátok tudni eladni a házat. AZ nem alternatíva, hogy másik városba járjon dolgozni?
2023. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
87%
Ennél munkásszállón lenni is jobb. Melyik megyében lakik anyukád? Azzal lehet többet lehetne segíteni.
2023. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
25%

És te mennyit keresel?

Fűtés nélkül hogy éli túl a telet? Nincs erdő ahol tüzelőt gyűjthet?

2023. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim válasza:
87%
Hasonló helyzetben vagyok. Az anyukám nem él ilyen rossz körülmények között de nem tud pénzt keresni betegség miatt. Legalábbis nem sokat. Amit meg kap semmire sem elég. Nemrég veszítette el a párját. És igyekszünk segíteni de nem győzzük mi sem. Ha kitalálsz valami alternatívát jelezd nekem is. Sajnos sokan vannak kilátástalan helyzetben és ez nagyon szomorú.
2023. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
23%

El kellene adni a házat ez az alap, mert tök felesleges kifűteni télen, meg a franc.


Egy kis garzon bőven elég negyedannyi rezsivel, csak sokan jaj, én itt nőttem fle, ezt nem adjuk el.


Szánalmas.

2023. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
89%
5-ös, arra tippelek, hogy ez egy rossz állapotú ház / házrész rossz környéken, szöval ha el is adható, abból nem jöm ki egy garzonlakás ára sem.
2023. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

3-as:

Ha egy "erdön tüzelöt gyüjtesz", az lopás jogilag, és elég sokba kerül.

Másrészt ha nincs pénz tüzelöre sem, akkor hogy tudna bejárni valahová dolgozni - a közlekedés sokba kerül?

5-ös:

Feltehetöen a ház nem eladható, mert rossz helyen és rossz állapotban van, télen meg "kifütésröl" szó sem lehet, ha nincs pénz tüzelöre!

2023. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis falusi, fütés nélküli hàz àràbòl nem nagyon tellik garzon lakàsra.


Esetleg gyàri munka, szàllàssal ami szerintem szòba jöhet. Vagy làttam olyat ahol kerestek segédnövért idösek otthonàba szintén szàllàssal együtt. Valami ilyenben kellene gondolkodni, mert ingyen senki nem fog jobb hàzat adni vagy pénzt tüzelöre.

2023. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
40%
Be kell költözni egyetlen szobába a többit meg csak annyira fűteni fel, hogy a falak ne kezdjenek átnedvesedni, penészedni.
2023. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
43%
Ma már rengeteg olyan gyár van, ahol adnak ingyen szállást és még érettségit sem kérnek, anyukád próbálkozzon meg olyannal, szedje meg magát kicsit, aztán irány külföld.
2023. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!