Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Külsejére hiú, rivalizáló...

Külsejére hiú, rivalizáló anyóst hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Barátom anyja 56 éves, nagyon jól tartja magát, de attól még 56. Én itt vagyok húszévesen, és nem a fiára féltékeny, hanem a vékonyságomra, a dús hajamra, és arra, hogy nincsenek ráncaim.

Cukkol, hogy anorexiás alkatom van, meg cicababás.


jan. 22. 14:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek lányai, a párom a legidõsebb gyereke.
jan. 22. 14:22
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy sajnos. Max. nem kell odafigyelni ra.
jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyet sehogy. Tapasztalat.
jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Semmit se tudsz tenni, engedd el a füled mellett. Nálunk a férjem húga ilyen, nagyon féltékeny rám, pedig amúgy szerintem szebb, mint én, meg jóval fiatalabb is, de ő nincs magával megelégedve. Ha tesz valami megjegyzést, már nem is reagálok rá.
jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Távolsággal. Lehetőleg úgy, hogy ennek a levét ne az anyós gyereke vagy unokái igyák meg, de máshogy egyszerűen nem lehet, ahogy megváltoztatni se lehet, viszont te sem mehetsz ebben tönkre.
jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Gondolj arra, hogy nem kell tőle az ég világon semmi! Sem adni nem tud neked, sem pedig elvenni tőled, így aztán bármit is tesz, számodra jelentéktelen.
jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem kell kezelni, engedd el.
jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
93%
Vaslapattal 😅 viccet félre téve sajnos az ilyennel semmit nem tudsz tenni ha komoly a dolog a pasiddal meg kell tanulnod ignoralni az ilyet... "Egyik füleden be,másikon ki.."
jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Ne foglalkozz vele, ez a legjobb ellene ha nem ér el semmit szekálódással.
jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Add alá a lovat, hogy ugye mama milyen jó alakom van? Ugye de szép a bőröm? Sokat foglalkozok ám vele! :D ettől agyphaszt fog kapni
jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!