Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Valaki járt már úgy hogy a...

Valaki járt már úgy hogy a párjuk apósukkal (igen az én apámmal) sokkal jobb kapcsolatban volt mint veletek? Tudom hogy röhej az egész, de velem nem kommunikál egyik sem, csak egymással röhögcsélnek, mindenért én vagyok a hibás, egymást védik.

Figyelt kérdés
Szinte kabaréba illő az egész, mivel én nem szeretnék páromtól semmit. Szeretném ha kilépne az életemből, de nem tehetem h szakítok vele mert a bűntudat lehet mardosna, mivel apám elvesztette 10 éve bátyámat, így fiaként szereti “páromat. Bár már olyan szinten készítenek ki idegileg, hogy ha anyum nem lenne ,nem is tartanám apámmal a kapcsolatot. Valaki járt így? Vélemény? Tudom nem kéne hogy ennyire hasson rám a családi nyomás, de valahogy nem normális módon kötődöm anyukámhoz, ugy vagyok vele hogy ki tudja mennyi ideig lehetünk egy család.,mivel késői gyerek vagyok. Jaaa és hogy még könnyebb legyen a dolog, úgy is építkeztünk régen hogy közös a telek a szülőkkel :D

jan. 31. 02:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves uccsó, így van. Hiába én építkeztem annó, apámék nevén van. Azt mondja h ő kitart mellettem, meg örökre itt marad. Régebben is poénkodott már ilyennel hogy csak akkor menne el ha pasival lefeküdnék itt… dehát az elveim nem

Olyanok… na mindegy. Egyszer majd felfogja. Apa meg max kitagad

jan. 31. 09:30
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

Meg kell neki mondani, hogy nem akarsz vele lenni, legyen kedves elmenni, mert nem szereted màr. Adj neki időt elköltözni.

Utána pedig kezdhetsz pasizni is.

Apàdat meg vidd el terápiára feldolgozni a gyászt.

jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Először is részvetem a testvéred miatt

Mivel anyukáddal remek a viszonyod beszéld meg vele ő amúgy is jobban rá lát a dolgokra mint itt bárki már

Apukádat sajnálom de az nem normális hogy együtt vagy egy olyan emberrel aki iránt már nem érzel semmit

Az hogy kitagadnának?A lányuk boldogsága csak fontosabb mint kvázi egy idegené

Az azért felmerült bennem amikor írtad hagy a "párod"nem akar elköltözni nem e az a célja hogy a saját nevére irassa a házat,pénzt stb

jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értelek. Hány éves vagy 16? Ha nem szereted szakítasz vele. Elküldöd és ennyi. Egy normális apa sem akarja azt, hogy a lánya boldogtalan legyen. Ha annyira félaz elöször szólj apukádnak, hogy szakítani akarsz. Bár felnőtt embereknél nem kell a szülő "engedélye".
jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem mindegy, hány éves? Bizonyos kor alatt nem fejlődik ki a szakítási készség? Vagy mi?
febr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%

Szakítani kell és elköltözni apád! házából.


Ez neked nem alap? Tudod, ki lakna egy fedél alatt olyannal, akit nem szeret. Hogyne...

febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kedves uccsó! Direkt lett így építkezve, több milliót tettem bele én is már a házba! Többgenerációs otthonokról nem hallottál? Tipikus magyar mentalitás :D németeknél, lengyeleknél bevett szokás. És ha majd gondozni kell

Őket nem kell kitépni a kis megszokott világukból, ami olyan idős korba már megterhelő lenne számukra. Olyan mintha a szomszedba lennének a szüleid. Mivel ikerház, érted?

márc. 7. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!